План

Поділіться статтею з друзями: 

План роботи дитячо – юнацького об’єднання “Берегиня”

№ п.п Зміст роботи Термін виконання Відповідальні
1. Засідання Ради старійшин(Вибори старійшини, заступника старійшини) 14.09 Старійшина
2. Конкурс-гра "Загадочка-відгалочка" 20.09 Громада "Світлячок"
3. Виставка квітів "Осінь-чарівниця" 27.09 Громади
4. Проведення свята "Осінній бал" 28.09 Громади, Педагог-організатор
5. Святкова лінійка "Вчительська доля - висока зоря" 05.10 Педагог-організатор
6. Засідання Ради старійшин 08.10 Старійшина
7. Бесіда "Дерево дружби" 08.10 Громада "Ластівка"
8. Вікторина "Відкрий для себе світ природи" 12.10 Громада "Калинонька"
9. Веселі старти 19.10 Громади
10. Брей-ринг "Твоє здоров`я 09.11 Громада "Котигорошко"
11. Засідання Ради старійшин 15.11 Старійшина
12. Зліт представників спілки дитячих організацій "Калинонька"   Громади
13. Свято "Символи України" 30.11 Педагог-організатор, Гроада "Кришталеві джерела"
14. Гра-мандрівка "У світі казок" 03.12 Громада "Промінець"
15. Святкова лінійка, приурочена Дню Збройних сил України 06.12 Педагог-організатор
16. Засідання ради старійшин 11.12 Старійшина
17. Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" 14.12 Громади "Краяни" і "Ластівка"
18. Виготовлення подарунків до дня Святого Миколая дітям дошкільної групи 17.12 Голови громад
19. День Святого Миколая 19.12 Педагог-організатор
20. Конкурс новорічних композицій 21.12 Громади
21. Новорічне свято 27-28.12 Громади, Педагог-організатор
22. Зимові ігри та розваги 09.01 Громади, Педагог-організатор
23. ФІолклорне свято "Календарно-обрядові пісні" 17.01 Громада "Краяни"
24. Конкурс-вікторина "Що ти знаєш про Україну?" 25.01 Педагог-організатор
25. Вікторина "З якої це казки" 28.01 Громада "Віночок"
26. Засідання Ради старійшин 31.01 Старійшина
27. Круглий стіл "Скарби бабусиної скрині" 03.02
Громада "Веселка"
 
28. Свято Валентина 14.02 14.02 Педагог-організатор
29. Засідання Ради старійшин 22.02 Старійшина
30. Свято "Мати наша, як сонечко ясне" 05.03 Громада "Світлячок"
31. Конкурс плакатів "Вітаємо, любі жінки" 06.03 Громади
32. Загально шкільна лінійка присвячена Міжнародному Жіночому Дню 07.03 Педагог-організатор
33. Засідання Ради старійшин 22.03 Старійшина
34. Брейн-ринг "Знавці української мови" 01.04 Громади "Котигорошко" та "Кришталеві джерела"
35. День сміху. Конкурс гуморесок, усмішок, анекдотів 12.04 Громади
36. Засідання Ради старійшин 18.04 Старійшина
37. Бесіда "Запитай у природи" 19.04 Громада Калинонька
38. Круглий стіл "Всі ми діти твої 26.04 Громада "Ластівка"
39. Вшановування памёяті жертв Чорнобильської трагедії 03.05 Громади
40. Бесіда "Рідний край, де ми живем, Україною зовем" 06.05 Громада "Веселка"
41. Засідання ради старійшин 09.05 Старійшина
42. Участь у святковому мітингу до Дня Перемоги 10.05 Громади
43. Звіт голів громад 15.05 Старійшина
44. Свято шкільних громад 17.05 Громади, педагог-організатор