Букварикове свято

7 травня у 1 класі Слобідського НВК весело і цікаво пройшло Букварикове свято.

Діти старанно готувалися до цього свята: вчили вірші, пісні, танці.

Першокласники звітували Букварикові про свої успіхи і досягнення.

На свято були запрошені казкові герої: Попелюшка і Незнайко, які приготували для дітей загадки і цікаві завдання.

Також Букварик познайомив малих школяриків з новими підручниками, які будуть їх навчати у 2 класі.

Не забули першокласники і про своїх батьків, які допомагали їм крокувати стежиною знань. Напередодні святкування Дня Матері учні запросили своїх матусь на зворушливий танець.

З привітальним словом до дітей звернулися: сільський бібліотекар - Сімак Домка Іллічна, шкільний бібліотекар - Федоряк Світлана Іванівна, заступник директора з ВР - Сімак Людмила Василівна, від імені батьків виступила Москал Наталія Василівна.

Закінчилося дійство веселим танцем з Буквариками, врученням Грамот та солодких призів. Свято вдалося на славу!