Про НВК

Мета роботи НВК:

«Створення умов для самореалізації духовного, інтелектуального, фізичного потенціалу учня»

Головний напрям роботи:

•     моральне виховання особистості;
  •     забезпечення високої мотивації саморозвитку дитини.

Модель випускника НВК:

високий рівень морального розвитку (гуманізм, совістливість, гідність), сформованість особистісних рис громадянина України ( свідомість, відповідальність, активність, патріотизм), сформована потреба у самовдосконаленні, здатність до творчої діяльності, звичка до нормативної поведінки, розвинута емоційна сфера, сформовані естетичні потреби.

Стратегія розвитку НВК:

Розробка та впровадження системи морального розвитку особистості, особистісно орієнтованого навчання та колективної творчої діяльності.

Методична проблема НВК

Забезпечення якісної освіти через вдосконалення професійної компетентності вчителя, інформатизацію навчально-виховного процесу в умовах реформування національної системи освіти.

Виховна проблема НВК

«Формування особистісних рис громадянина України, потреби в самовдосконаленні, здатності до творчої діяльності»

Особливості Cлобідського НВК Новоселицького р-ну Чернівецької обл.

1. Навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад -дошкільний навчальний заклад" с. Слобода Новоселицького району Чернівецької області є комунальною власністю, створений на підставі рішення виконкому Слобідської сільської ради від 14 вересня 2005 року за № 50.

2. Юридична адреса навчально-виховного комплексу:

60323 с Слобода, вул. Головна, 1 Новоселицький р-н Чернівецька обл.

3. Основним завданням навчально-виховного комплексу є:

• створення умов для різнобічного розвитку дитини дошкільного віку, учня; формування гармонійної особистості, збереження її фізичного та психічного здоров'я;
  • формування основних норм загальнолюдської моралі;
  • створення умов для здобуття дітьми дошкільного віку, учнями безперервної дошкільної та загальної середньої освіти в обсязі державних стандартів дошкільної та загальної середньої освіти, розвитку їх творчих здібностей і нахилів.

4. Навчально-виховний комплекс складається з двох підрозділів: дошкільного та шкільного.

5. Структура НВК:

Дошкільна група “Малятко”                                        14

І ступінь — початкова школа  (1—4 класи)              47

ІІ ступінь —  основна школа (5—9 класи)                  52

ІІІ ступінь — старша  школа (10 ,11 класи)          18, всього -  131

10 клас – технологічний профіль, 11 клас - правовий профіль навчання.

6. Профіль навчання - суспільно-гуманітарний, природничо-математичний.

7. Загальна кількість вихованців— 131.

8. Кількість учителів - 19.

9. Співпраця з вищими навчальними закладами -

•     Чернівецький національний університет ім. Ю.Федьковича
  •     Буковинський університет

10. Зв'язки з позашкільними навчальними закладами:

•     Буковинська Мала Академія Наук
  •     Обласна фізико-технічна школа
  •     Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
  •     Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
  •     Обласний будинок творчості дітей та юнацтва

11. Призери

Призери ІІ етапу