ЯРМАРОК ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ 2019

08 жовтня 2019 року у рамках «Ярмарку  педагогічних ідей» вчителем географії Ротар Т.В. був проведений відкритий урок з географії  у10 класі на тему «Велика Британія». На уроці використані тренінгові технології – вправа «Підтримка», «Пригадай»,«Мікрофон». Інтерактивні прийоми ( «Відгадай країну Європи», «В літаку», «Незакінчене речення») активізували пізнавальну діяльність учнів. Проблемне питання змотивувало вивчення теми. Використані ІКТ:  презентація унаочнила кожен етап уроку, відео фрагменти  про Лондон - столиця Великої Британії, туристичні куточки Великої Британії розширили кругозір та сприяли кращому засвоєнню навчального матеріалу. Цікавим фрагментом уроку була подорож до музею Мадам Тюссо, де ожили воскові фігури знаменитостей Єлизавети ІІ, Шерлока Холмса, Шекспіра, Маргарет Тетчер.

Епіграфом    уроку  були   слова  В. Овчиннікова  "Щоб пізнати чужу країну, треба відмовитися від звички міряти все на свій аршин.Спід розібратися в системі уявлень, мірил, норм, притаманних певному народові".

На уроці розвивалися  такі  компетентності Нової української школи:

1. Спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами.

2. Спілкування іноземними мовами.

3. Математична грамотність.

4. Компетентності в природничих науках і технологіях.

5. Інформаційно-цифрова компетентність

6. Уміння навчатися впродовж життя.

7. Соціальні і громадянські компетентності.

8. Підприємливість.

9. Загальнокультурна грамотність.

10. Екологічна грамотність і здорове життя.