Історична гра-квест "Князі Русі-України"

ІсторіяУкраїни має велику кількість знаменних подій і постатей. Одним з найяскравіших періодів є доба Русі – України, час коли наша країна вперше з'явилася на карті Європи рівною і вільною європейським цивілізаціям.

Калейдоскоп "Історичні цікавинки"

11.02.2019р. в актовому залі НВК відбулося відкриття Тижня історії, під час якого вчитель історії Коляско І.С. ознайомив усіх присутніх із планом Тижня та підготував цікаву та корисну інформацію про історичні події, людей та епохи, яку учні 7 класу Ротар Валерія та Захарюк Марина представили глядачам як Калейдоскоп "Історичні цікавинки".

ІСТОРІЯ - ВЧИТЕЛЬКА ЖИТТЯ

Школа – це простір життя дітей. У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому всю діяльність навчання ми намагаємося будувати так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя.

День безпечного Інтернету

5 лютого в світі відзначають День безпечного Інтернету. Орагнізаторами Дня безпечного інтернету вистуають мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання різноманітних цифрових технологій, особливо дітьми та молоддю.

Ярмарок педагогічних ідей

30.01.2019 року в рамках «Ярмарку педагогічних ідей» вчителем історії Коляско І.С.

був проведений урок з всесвітньої історії в 9 класі на тему:

«Німецька імперія. Канцлерство Отто фон Бісмарка. Перехід Німеччини до світової політики».

Фінал обласного конкурсу «Мирний космос»

31 січня 2019 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся очний Фінал обласного конкурсу «Мирний космос», у якому прийняв участь учень 8 класу Віщак Андрій.

До уваги учнів!!!!!

Домашнє завдання під час карантину

До уваги учнів та батьків!!!!

Призупинено освітній процес в Слобідському НВК з 31.01.2019 по 08.02.2019 року включно

День Соборності України

З метою виховання у підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi 22 січня 2019 р. у Слобідському НВК відбулася урочиста лінійка до дня Соборності України.

Відкриття нової шкільної котельні у день 100-річчя Соборності України

Закінчується зимовий святковий цикл – три великі релігійні свята зігрівають добром і злагодою наші серця, вселяють надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна вільною й єдиною.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини