Новини

ЗІ СВЯТОМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Сьогодні учні Слобідського ліцею вітають всіх доблесних, хоробрих чоловіків і жінок, які потужно та самовіддано захищають свою рідну Україну та кожного із нас від російських окупантів! 

1 грудня – День порозуміння та солідарності з ВІЛ-позитивними людьми

У рамках  Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" вчителем біології та основ здоров’я Боднарюк А. В. був проведений тематичний онлайн урок для учнів 6-9,11 класів «ВІЛ/СНІД – виклик людині і людству». Головна  мета  уроку - донесення до здобувачів освіти достовірної  інформації про ВІЛ та СНІД, про шляхи зараження ВІЛ, а також шляхи, якими ВІЛ не передається; виховання в учнів відповідального ставлення до власного здоров'я, а також толерантного відношення до ВІЛ – інфікованих людей.

Будьмо толерантними!

Для того, щоб досягти успіху у власному житті, не витрачати сил на конфлікти, «побутові війни», кожному доцільно сформувати у собі ТОЛЕРАНТНІСТЬ як рису характеру.

Перший космонавт незалежної України

Життя людини повинне починатися з мрії.
Мрія допомагає людині переборювати труднощі,
Спрямовує, дисциплінує і допомагає добиватися своїх цілей!

День Гідності та Свободи

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу.

Всесвітній день дитини

Дитинство наше – в нас одне,
І хай це кожен пам'ятає!
Дитячі душі на Землі
Нехай ніхто не ображає!

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності і безпеки дорожнього руху

Руху правила єдині,
Знати їх усі повинні.
Шануватимуть їх люди —
Скрізь тоді порядок буде!

Всеукраїнський форум "Психічне здоров'я молоді для України в умовах війни: досвід проєкту, можливості та виклики для реплікації

12-14 листопада в місті Чернівці на базі ІППОЧО «Відкритий простір» та турбота про психічне здоров'я поєднала учасників шести регіонів України для реалізації проєкту «Мental trek» та для генерування  ідей для подальшої реалізації, створення наступних кроків його впровадження. Учасницею форуму була вчителька біології та основ здоров"я Боднарюк А.В. Три дні нових  знань, зустрічей, знайомств, три круті дні наповнили учасників форуму позитивом від спілкування, обміном досвідом та креативних  ідей.

ДЕНЬ ДОБРОТИ У СЛОБІДСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

13 листопада – Всесвітній день доброти!
 
Добре слово, добрий вчинок робить наш світ кращим, а слова підтримки для тих, хто цього потребує найбільше, мають магічну силу.

Волонтерська допомога нашим воїнам

Ми живемо в умовах неоголошеної війни, в час доленосних історичних подій, які відбуваються в Україні...

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини