Воєнізований крос

Тиждень бібліотеки

ПІЗНАВАЙ СВІТ ЧЕРЕЗ КНИГУ!

Навколо світу за 5 днів

Подорож як найбільша наука і серйозна наука допомагає нам знову знайти себе.
А. Камю

Якість освіти - ключова категорія нової концепції освіти

Канікули – саме той час, коли можна зібратися у дружньому колі і обговорити самі найактуальніші питання, що стоять сьогодні перед освітянською спільнотою.

Байт 2019

Під  час  осінніх  канікул (30 жовтня 2019 року)  учні  нашого  НВК   прийняли  участь  у  обласному  етапі  конкурсу “Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти,  який  відбувся  на  базі  Чернівецького  ОЦНТТУМ.

Турнір юних фізиків Буковини - 2019

Збірна команда Новоселицької ОТГ та Новоселицького району «НовоФіксики» (капітан команди – учень 9 класу Слобідського НВК – Віщак Андрій) здобула ІІІ місце в обласному етапі турніру юних фізиків Буковини!

День захисника України!

Розцвітай, Україно,
Ти квітками калини
І рости , Україно , синів,
Щоб вони тебе милу
Захищати зуміли
Від усіх чужаків-ворогів.

Шахісти Слобідського НВК в трійці кращих серед ЗНЗ району та ОТГ

Команда НВК у складі Кожокаря Олексія учня 10 класу , Сімчука Максима учня 8 класу та Олару Кароліна учениці 2 класу, під керівництвом вчителя фізичної культури Попова В.О. здобули бронзове ІІІ місце. Вітаємо! Молодці!

День Учителя – найкращий в році день

День Учителя – найкращий в році день, як для учнів так і для учителів, тому що в цей день учні намагаються створити для своїх наставників справжнє свято.

Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

На переході біля світлофору
Правил дотримуйся дуже суворо:
Спочатку ліворуч ти подивись
Немає машин? – То йди, не барись!
Далі йти теж маєш право!
Як машин немає справа!

Сторінки