Готуємося до нового навчального року….

16 серпня 2017року комісія в складі дирекції та голови профспілкового комітету здійснила шкільний огляд готовності кабінетів, навчальних приміщень, їдальні, бібліотеки, дошкільного підрозділу до нового навчального року.

Вишивана моя Слобода…

31 липня 2017 року Слобідський НВК з радістю зустрів витвір рук працьовитих освітян закладів освіти – вишивку прапора Новоселицького району.

Випускний вечір

23 червня 2017 року - особливий день для наших випускників... Ми сумуватимемо за Вами!

Гордість Слобідського НВК!

Вітаємо Коляско Юрія Святославовича, вчителя інформатики, переможця Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка-2017»

Останній дзвінок

26 травня 2017 року у нашій школі продзвенів останній дзвоник!

Свято Вишиванки

Трудовий та учнівський колективи нашого НВК 18 травня прийняли активну участь у районному параді вишиванок. 19 травня на подвір`ї Слобідського НВК відбувся позакласний захід «Моя сорочка – вишиванка».

Відзначення Дня пам'яті та примирення

Вклонімося усім полеглим, схилимо голови в журбі й задумі. Покладімо квіти до могил, в молитві пом'янімо всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни.

Районна спартакіада працівників освіти

Протягом квітня - травня 2017 року відбулася районна спартакіада працівників освіти. Про результати участі працівників Слобідського НВК читайте в даній статті.

Цікава та змістовна подорож до перлини Європи

Історія про те, як ми відвідали перлину Європи - місто Львів!

Тиждень зарубіжної літератури

План проведення тижня зарубіжної літератури (з 13.03.2017 – 17.03.2017).

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини