Новини

 

 

Новорічні вітання!

Вже незабаром Новорічні та Різдвяні свята, що запалюють Різдвяною зорею вогонь надії та добра, об'єднують всіх нас чистим світлом вічних людських цінностей та наповнюють серця любов'ю, вірою та надією!

Батьківські збори: “Здача іспитів ЗНО - cправа відповідальна ”

18 грудня 2021 року у Слобідському ліцеї відбулися збори батьків та учнів 11 класу на тему: "Здача іспитів ЗНО - справа відповідальна".

Ой ,хто, хто Миколая любить!

Ми зібралися у школі
В нашім гарнім добрім колі
В нашій радісній родині
Бо велике свято нині.
У грудні, в гарну тиху ніч
Зорі, як мільйони свіч,
Що світять вниз, на рідний край,
Де ходить Святий Миколай.

До Дня ліквідатора

14 грудня ми вшановуємо відважних ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та схиляємо голови перед мужнім образом тих, хто, не коливаючись, вступив в атомне пекло заради нашого життя.

16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав людини.

День Збройних Сил України

Я пишаюся українською армією

ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ_П'ЯТНИЦЯ

Цього дня у ліцеї були підведені підсумки участі учнів 7-11 класів у  Тижні  фізики.

ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ_ЧЕТВЕР

Кожна дитина хоче бути оригінальною, яскравою, цікавою, а головне поміченою. Одним із засобів презентації учня в освітньому просторі це веб-квест!

ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ_СЕРЕДА

Наближаються зимові канікули. Це час активного відпочинку. І для того щоб його провести цікаво і незабутньо, можна подорожувати, дізнаватися багато цікавого, пізнавального і повчального.

ТИЖДЕНЬ ФІЗИКИ_ВІВТОРОК

У цей день учні 7-11 класів змагалися за звання "Кращого класу фізиків" у рамках шкільного фізичного конкурсу “МІНІ-Левеня – 2021”.

Сторінки

Підписатися на RSS - Новини