Дистанційне навчання
Дистанційне навчання
Доступні ресурси для самостійного навчання здобувачів освіти
та організації освітнього процесу
з використанням технологій дистанційного навчання
під час воєнного стану
На виконання Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» від 15.08.2022 № 2500-ІХ, Постанови Кабінету Міністрів «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні» від 24.06.2022 №711, листа МОН від 19.08.2022 №1/9530 «Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році», Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України №1115 від 08.09.2020, акту прийому готовності Слобідської гімназії до нового 2023/2024 н.р., акту оцінки об`єкта (будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття, Освітньої програми закладу 2023/2024 н.р.,
1 вересня 2023 року освітній процес учнів 1-9 класів організовувався за очною формою навчання.
З метою забезпечення дистанційного навчання та самостійної роботи під час воєного стану учасники освітнього процесу у ліцеї ознайомились з рекомендованими заходами для організації освітнього процесу під час воєного стану, організували вайбер групи у кожному класі, де вчителі розміщують інформацію по предметах, коди доступу до тестів сайту На урок, посилання на рекомендовані платформи. Навчання з використанням технологій дистанційного навчання відбувається - у синхронній формі через інтернет - платформу Coogle-MEET (відеоконференції, онлайн - консультації). Для дистанційного навчання учнів 1-9 класів використовуються можливості освітньої платформи НОВІ ЗНАННЯ, яка є базою для ведення електронних журналів та електронних щоденників.
Під час воєнного стану дистанційні школи надають безкоштовний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям.
Платформа «Всеукраїнська школа онлайн» (https://lms.e-school.net.ua/) — сучасний онлайн-ресурс для змішаного та дистанційного навчання учнів 5-11 класів з уроками та методичними матеріалами
vseosvita.ua – Всеосвіта - Національна освітня платформа для дистанційного навчання в школі;
Кейс-уроки (edufuture.biz) - Онлайн школа Гранд-Експо;
LearningApps.org - інтерактивні та мультимедійні навчальні блоки – платформа для створення та тренування навиків з готовими завданнями;
Дистанційна підтримка освіти школярів - Головна (edu.vn.ua) – Вінницька платформа для підтримки дистанційної освіти здобувачів освіти, online система дистанційної підтримки навчання у школах, ліцеях та гімназіях України;
Khan Academy | Khan Academy - Khan Academy (Академія Хана), некомерційна організація, надає через інтернет безкоштовні та якісні знання всім та усюди.
Matific Безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 5-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх учнів через звіти в реальному часі.
У класі – безкоштовні відеоуроки з математики від 5 до 11 класу (алгебра, геометрія і стереометрія). Формат навчання максимально наближений до реального: вчитель пояснює теми біля дошки.
Формула - сайт, де можна прочитати теорію з арифметики, алгебри, геометрії і тригонометрії, подивитися анімовані графіки і перевірити сформовані уміння за допомогою онлайн-калькуляторів. До уроків додано матеріали із завданнями (разом із відповідями).
Learning.ua - це інтерактивні завдання з математики для дітей дошкільного і шкільного віку (до 8-10 класу). Також на патформі можна потренуватися до ЗНО і пройти пробні тестування попередніх років.
У безкоштовній версії доступні тести ЗНО минулих років (без доступу до правильних відповідей).
GIOS На цій платформі містяться онлайн-курси з математики для 5-9 класів. Складовими кожного уроку є теоретичний (короткі інтерактивні відео до 6 хвилин) та практичний блоки (завдання). Є можливість учителю відслідковувати прогрес кожного учня та всього класу загалом. В кабінеті учителя також є інформація про завдання, в яких припустилися помилок значна частина учнів класу. Наразі відрито вільний доступ до матеріалів курсу.
Classtime – це вправи і тести, передбачено можливість проводити оцінювання. У безкоштовній версії є понад 30 тисяч питань для учнів, можна створювати свої та готувати учням завдання у 9-ти форматах. У платній версії доступні оцінювання, командні ігри, завантаження індивідуальних та класних звітів. Ціна для кожної школи визначається індивідуально.
https://www.desmos.com/calculator - Desmos – це онлайн-сервіс, який дозволяє створювати графіки за формулою функції. Можна візуалізувати будь-яку математичну функцію або побудувати графік по сукупності певних даних;
https://phet.colorado.edu/uk/ – інтерактивні симуляції для природничих наук і математики;
https://miksike.net.ua/ – освітня онлайн-платформа, що надає можливість учителям, учням і батькам брати участь у тренуваннях і змаганнях з усного рахунку, створювати та використовувати власні навчальні онлайн-матеріали, а також застосовувати онлайн-колекцію навчальних матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проєкту;
Дистанційна освіта – ДОН ОМР (osvita-omr.gov.ua) – Уроки для школярів он-лайн (відео уроки), департамент освіти та науки Одеської міської ради;
НОВА ШКОЛА - Цікавіше за підручник (novashkola.ua) – Платформа "Нова школа", відеоуроки;
HelpInformatik.NET.UA - YouTube – відеоуроки з інформатики;
https://learningapps.org/index.php?category=10&s – Інтерактивні вправи з інформатики;
Цікава наука - YouTube – Цікава наука на каналі YouTube;
Казки, легенди та байки для дітей. Чарівна скарбничка казок - skarbnu4ka.com – Казки, легенди та байки, легенди для дітей українською мовою;
Весела Абетка. Вступне слово — 2. Все найкраще — для дітей, батьків, педагогів, вчителів, виховників, пластунів, філологів України (ukrlife.org) – дитяча сторінка для маленьких українців: абетки, казки, усмішки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки.
Сайт для дітей, батьків, педагогів. Все про навчання, виховання, розвиток дитини (soroka-vorona.info) – сайт для дітей та батьків: для виховання та розвитку дітей;
Онлайн тести, завдання з інтерактивного навчання для учнів, батьків, вчителів - сайт шкільної та дошкільної освіти Learning.ua – Онлайн тести, завдання з інтерактивного навчання;
ПЛАТФОРМИ ТА СЕРВІСИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ
HUMAN ШКОЛА - https://www.human.ua/ - Зручні та сучасні інструменти для навчального закладу (система управління навчанням, аналітика, шкільна соцмережа, рефлексія). Безкоштовно для державних ЗЗСО.
НОВІ ЗНАННЯ- https://nz.ua/ - Електронні класні щоденники та журнали. Зручна система дистанційного навчання. Заклад освіти повинен бути приєднаним до системи "КУРС "Школа"".
ЄДИНА ШКОЛА- https://eschool-ua.com/#/ - Інформаційно-комунікаційна система, призначена для закладів освіти, учнів та їх батьків, включає електронні журнал та щоденник. Є мобільний додаток. Рекомендована МОН України.
MOODLE- https://moodle.org/ -Навчальна платформа, яка допоможе створити ефективне інтернет-навчання у власному середовищі. Можливість створювати курси, близько 20 видів діяльностей. Є мобільний додаток.
GOOGLE CLASSROOM - https://classroom.google.com/ - Безкоштовний веб-сервіс, створений Google для закладів освіти. Є мобільний додаток.
CLASSDOJO - https://www.classdojo.com/ - Експлуатація сервіса проста для всіх: треба пройти етап реєстрації і можна почати користуватися. Найбільше Classdojo підходить для організації віддаленого навчання школярів молодшої та середньої школи, адже все оформлено яскраво, креативно, є анімації. Це привертає увагу. На платформі доступні такі функції: можливість легко зв'язатися з батьками; можливість легко відправити повідомлення групі учнів або кожному учню окремо; можна подивитися, як працює учень, як його оцінюють інші вчителі, який прогрес; оцінки учня дублюються в акаунті його батьків, що дає можливість контролювати успішність; є журнал, в який виставляються оцінки. Подробиці реєстрації ви можете подивитися у відео: https://www.youtube.com/watch?v=5hOLerjJSJQ. Детальніше:
https://www.youtube.com/watch?v=5hOLerjJSJQ
ED-ERA - https://www.ed-era.com/ - український проект, який представляє собою сайт з онлайн-курсами у форматі МВОК (масових відкритих онлайн-курсів). Зараз вже можна пройти сім курсів, серед яких «Українська мова і література», «Географія», «Фізика», «Історія України», «Математика», «Біологія», «Англійська мова». Проєкт включає в себе інтерактивні лекції, конспекти, іспити і домашні завдання, спілкування з іншим учнями і педагогами.Проєкт, який створює безкоштовні онлайн-курси (зараз близько 50) та освітній контент широкого спектра з використанням IT (історія, математика, права людини, англійська мова, біологія)
Онлайн-курс «Ізі ЗНО. Англійська мова» — підготуйся до ЗНО з англійської з мемами, серіалами і фільмами. https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EDERA_OSVITORIA_GREENCOUNTRY+ENG101+2020/about
З УЧНЯМИ ПРО ОСВІТУ ТА КАР’ЄРУ
Цей онлайн-курс створено для вчителів старших класів, шкільних психологів та батьків. Для того, щоб ви допомогли своїм учням та дітям свідомо обрати майбутню освіту та кар’єру.
https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EducationUSA+CO2502+2020/about
МАТЕМАТИКА. ПРОСТО
Все ще думаєш, що математика – це складно і не для тебе? А якщо ми скажемо, що математика – це просто? Ми розробили онлайн-курс, щоб кожен міг не лише зацікавитись цією наукою, але й успішно скласти ЗНО.
https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EDERA-OSVITORIA+Math101+2019/about
ОСНОВИ ВЕБ-РОЗРОБКИ (HTML, CSS, JAVASCRIPT)
У цьому курсі ви ознайомитеся з теоретичними та практичними аспектами фронтенд-розробки, навчитесь створювати власні веб-сайти та адаптувати їх під власні потреби.
https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EDERA_BBF+WEB+2019/about
АВТОСТОПОМ ПО БІОЛОГІЇ
Пройдемося «автостопом» по складним темам біології. Підготуємомя до ЗНО та впевнимося, що наука – це цікаво. В курсі розглянемо такі теми як ознаки живого, цитологія, генети
https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EdEra-Osvitoria+BIO+1/about
УКРАЇНСЬКА МОВА. ВІД ФОНЕТИКИ ДО МОРФОЛОГІЇ
Перший курс з української мови та літератури, де розглядаються основні розділи мовознавства: фонетика, лексикологія, орфографія. Половина курсу присвячена морфології — важливому компоненту вивчення будь-якої мови.
https://courses.ed-era.com/courses/EdEra/u102/U102/about
ІСТОРІЯ УКРАЇНИ. ЗАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ
Перший курс з історії України, під час якого відстежується етногенез українців. Ми пройдемо шлях від неандертальців і кочівників до Речі Посполитої та уній, щоб довести прямий зв’язок між Київською Руссю й сучасною Україною.
https://courses.ed-era.com/courses/EdEra/hi102/Hi102/about
МАТЕМАТИКА. АРИФМЕТИКА, РІВНЯННЯ ТА НЕРІВНОСТІ
Перший курс з математики. Знайомимося з арифметикою, числами, рівняннями, розглядаємо базові поняття, від дробів до логарифма. Більше половини курсу присвячено методам розв’язання рівнянь та нерівностей.
https://courses.ed-era.com/courses/EdEra/m102/M102/about
ФІЗИКА. МЕХАНІКА
Курс для фізиків-початківців, адже механіка дозволяє зрозуміти інші теми, від магнетизму до квантової фізики. У курсі вдало поєднана теоретична й практична частина: ви отримаєте основні навички, зрозумієте методи фізичного мислення й навчитеся застосовувати набуті знання на практиці.
https://courses.ed-era.com/courses/EdEra/p102/P102/about
АНГЛІЙСЬКА МОВА. МОРФОЛОГІЯ
Перший курс з англійської мови, присвячений частинам мови: як і коли вони використовуються, яку роль виконують у реченнях. Підходить учням, абітурієнтам, студентам і всім, хто хоче підтягнути граматик
https://courses.ed-era.com/courses/EdEra/e102/E102/about
БІОЛОГІЯ. БОТАНІКА
Перший курс біології, що включає матеріали з ботаніки й базову інформацію, необхідну для розуміння біологічних процесів. Спочатку ви опануєте анатомію та фізіологію рослин, а потім дізнаєтеся про різноманіття рослинного світу.
https://courses.ed-era.com/courses/EdEra/b102/B102/about
ГЕОГРАФІЯ. ЗАГАЛЬНА ГЕОГРАФІЯ
Ви дізнаєтеся історію найвизначніших географічних відкриттів, навчитеся користуватися планами й картами та розв’язувати географічні задачі. Курс особливо актуальний для учнів 6-11 класів та абітурієнтів.
https://courses.ed-era.com/courses/EdEra/g102/G102/about
LEARN- https://ilearn.org.ua/ -Онлайн курси з основних предметів ЗНО, вебінари з найкращими репетиторами, тести, подкасти, матеріали для самопідготовки\проєкт ГС «Освіторія». Це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО (Зовнішнє незалежне оцінювання).
Тут можна безкоштовно пройти онлайн-підготовку до ЗНО з основних предметів із київськими репетиторами. На платформі також є тести і відеолекції.
"На Урок"- https://naurok.com.ua/ – Всеукраїнські онлайн-курси, олімпіади та журнал для школярів. Онлайн-школа "На Урок" створена для того, щоб кожен школяр, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі.
Онлайн школа Гранд-Експо -https://edufuture.biz/ua/ тут можна знайти повну шкільну програму, яка дає можливість підготуватися до відкритих уроків, контрольних робіт і практичних завдань. У онлайн-гіпермаркеті зібрані шкільні підручники, посібники та дидактичні матеріали, завдання і вправи для самоперевірки практикумів, тренінгів і домашніх завдань.
https://learning.ua/ освітня онлайн-платформа. Програми, завдання розроблено відповідно до Державних стандартів МОН України для поглибленого вивчення предметів. Онлайн тести, інтерактивні завдання. Портал інтерактивної дошкільної та шкільної електронної освіти.
https://edugames.rozumniki.ua/ реалізується за підтримки МОН. Програму Edugames використовують класи «Розумники» по всій Україні. Завдання в ігровому форматі апробовані в рамках дослідно-експериментальної роботи МОН. 17 000інтерактивних завдань, пояснень та демонстрацій, весь матеріал шкільної програми з математики та української мови.
для 1-4 класів НУШ. Повний доступ для учня від 60 грн/міс.
Matific - https://www.matific.com/ua/uk/home/ — це сучасна платформа для вивчення математики за допомогою якісного та технологічного контенту, яка має підтримку та співпрацює з МОН України. Платформу розроблено командою експертів з педагогіки для закріплення учнями розуміння матеріалу з математики у 1-6 класах та при підготовці до школи. Доступ до платформи є платним, проте ви також можете зареєструватися на пробний період користування. Доступ до платформи для 1 учня коштує близько 40 гривень на місяць.
Mozaik —https://ua.mozaweb.com/uk/ - платформа з матеріалами для проведення уроків з базових шкільних дисциплін. Тут можна знайти 3-D презентації та фото, відео, аудіо та фотоматеріали, презентації, готові цифрові уроки, ігри та багато іншого. Платформа має велику кількість відкритих безкоштовних матеріалів за умови реєстрації. Проте, щоб використовувати всі матеріали та можливості освітнього сайту вам доведеться стати передплатником. Ціна на 1 учня за рік становитиме близько 1 000 гривень, проте якщо купувати доступ на цілий клас, то за кожного учня в класі треба буде заплатити близько 400 гривень на рік.
LEARNINGAPPS- https://learningapps.org/ - Конструктор інтерактивних завдань, що дозволяє зручно й легко створювати електронні інтерактивні вправи, що сприяє активності, самостійності, ефективності, зв'язку теорії з практикою, поєднання колективних та індивідуальних форм навчальної роботи тощо.
Відеоканали
Цікава наука - https://www.youtube.com/channel/UCMIVE71tHEUDkuw8tPxtzSQ/about .
Це YouTube-канал із короткими науково-популярними відео з фізики, астрономії, біології, географії та математики. Тут ви дізнаєтеся, звідки беруться нові віруси, чи існує час насправді і чому коти так дивно поводяться та багато чого іншого.
Клятий раціоналіст -https://www.youtube.com/channel/UCioz7pLeEpBNrFfwHb2m-pA?app=desktop
Ще один YouTube-канал, який пропагує раціоналізм та спирається на наукові дослідження. Тут ви знайдете відповіді як на несподівані, так і на очікувані запитання. Наприклад, чому не треба проходити щодня 10000 кроків, що насправді відбувається, коли ви засмагаєте і чи можна посивіти від стресу за одну ніч.
Geek Journal- https://www.youtube.com/c/GeekJournal -канал, який допоможе бути в курсі справ у світі кіно, адже тут виходять огляди українських та світових фільмів. Можна поспостерігати і повчитися, як весело аналізувати і обговорювати кіно.
Ukraїner - https://www.youtube.com/channel/UCbNaKxi1j-Q5jWZDpJZp56g - це мандри Україною, де вам покажуть країну з неба (це відео вже переглянули більше 700 тисяч разів), познайомлять з українськими болгарами та горюнами і звозять у гості до рідних міст Христини Соловій, Jerry Heil та alyona alyona.
#Живі письменники- https://www.youtube.com/hashtag/%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D1%96%D0%BF%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8 - Це інтерв’ю із сучасними письменниками й письменницями, де вони розповідають про дитинство, знайомлять із книжками, відповідають на запитання. До відео розроблені методичні рекомендації. У них є завдання не лише з мови та літератури, а й з математики, інформатики, дизайну та технологій і навіть образотворчого мистецтва.
Для роботи потрібно, щоб:
-
дитина подивилася ролик про письменника чи письменницю (усі відео тут);
-
ви завантажили методичні матеріали та обирали, в якій галузі вам допомагатимуть письменники та їхні книжкові герої.
Біологія
https://naurok.com.ua/test/biologiya – Онлайн-тести з біології
Віртуальна лабораторія - Відкриття http://discovery.4uth.gov.ua/d/biologia/elaboratory
Віртуальна біологічна лабораторія – YouTube www.youtube.com › watch
Ігри, кросворди https://learningapps.org
Ютуб-канал Тетяни Чічковської містить створені нею навчальні мікро-фільми зі всього курсу шкільної біології https://www.youtube.com/channel/UCvcdUaQnYBLFwAs1d7CgQ8g
Уроки від кращих вчителів України по телебаченню, онлайнові конкурси, проєкти, розіграші призів, цікава інформація для учнів, вчителів і батьків від медіа-платформи «Освіторія» https://osvitoria.media/
Електронна освітня платформа «МійКлас» пропонує широкий спектр матеріалів – завдання, теорія та тести у шкільних предметах. Кожне завдання має кроки розв'язання, таким чином учень може самостійно вивчати предмет і вчитися на своїх помилках https://miyklas.com.ua/
Освітній проект для вчителів «На урок» запрошує на онлайнове тестування вчителів і учнів, пропонує участь в дистанційних олімпіадах, надає цікаву інформацію для вчителів, пропонує обмін розробками уроків чи іншого навчально-методичного забезпечення https://naurok.com.ua/, https://naurok.com.ua/test
У зв’язку з найскладнішою ситуацією дистанційна школа «Оптіма» відкриває безоплатний доступ до навчальної платформи для всіх дітей, хто має інтернет. Попередньо доступ відкривається на місяць, проте у випадку продовження воєнних дій адміністрація школи продовжить його.
У цей період учні зможуть: отримати доступ до навчальної платформи в режимі «Екстерн із доступом до навчального матеріалу»; отримати доступ до сучасних навчальних матеріалів; навчатися у кращій дистанційній школі України безоплатно; оцінити переваги дистанційної освіти, яка не залежить від місця перебування та рівня підготовки; отримувати оцінки за виконані завдання, слухати вебінари та багато іншого.
Реєстрація здійснюється на сторінці демодоступу
за посиланням https://optima.school/vstup/demo-dostup-do-navcalnogo-sajtu .
Школа_інфо STUDY.UA запрошує на навчання учнів 5 – 9 та 10 – 11 класів з усієї України! Для участі необхідна реєстрація на сайті.
Основи здоров’я
naurok.com.ua › Бібліотека › Основи здоров’я
https://naurok.com.ua/biblioteka/osnovi-zdorov-ya/klas-9
Портал превентивної освіти http://autta.org.ua/
Ютуб канал: Уроки основ здоров’я Василя Дякова, вчителя основ здоров’я Заліщицької державної гімназії, Заслуженого вчителя України www.youtube.com › watch
Рекомендації МОН України щодо здорового харчування
http://moz.gov.ua/article/news/moz-ukraini-predstavilo-rekomendacii-zi-zdorovogo-harchuvannja
Фізична культура
Онлайн-ресурси для використання учителями фізичної культури під час дистанційного навчання
«На Урок»
Тести з фізичної культури
https://naurok.com.ua/test/fizichna-kultura
Розробки з фізичної культури
https://naurok.com.ua/biblioteka/fizichna-kultura
Всеосвіта
https://vseosvita.ua/library/fizicna-kultura
Тести з фізичної культури
Блог Єднак Г.М. «Вчителю фізичної культури» Сайт Тернопільського ОКІППО
https://fizra2020.blogspot.com/
Тести з олімпійської освіти
https://www.blogger.com/u/2/blog/post/edit/8304504210878806063/3788826586280398739
Тести з баскетболу, волейболу, футболу, легкої атлетики
https://www.blogger.com/u/2/blog/post/edit/8304504210878806063/4974151424189529385
Освіторія
https://osvitoria.media/tag/fizkultura-2021/
https://osvitoria.media/tag/fizkultura/
https://osvitoria.media/opinions/yakoyu-bude-nova-fizkultura/
YouTube канал.
Руханки. Всеукраїнська школа-онлайн за 2020р.
Фізкультура для дітей
Цікава фізкультура
https://www.youtube.com/playlist?list=PLwxRcgoovr6tcETlu-rgMd6nfOIavBI8W
Платформа «Уміти» Рубрика «Розробки»
Основа. Дистанційна академія
https://osnova.d-academy.com.ua/level/fizychna-kultura/
Орієнтовний перелік платформ, де розміщено матеріали з щодо проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій
Завдання для молодших школярів на період карантину https://osvita.ua/school/70759/
№ з/п |
Назва предмета |
Посилання на матеріали |
Початкова освіта |
||
1. |
Практичні завдання учнів для 1 класу |
|
2. |
Практичні завдання для учнів 2 класу |
|
3. |
Практичні завдання для учнів 3 класу |
|
4. |
Практичні завдання для учнів 4 класу |
№ з/п |
Назва предмета |
Посилання на матеріали |
|
Середня освіта |
|||
1. |
Українська мова |
http://gra-sonyashnyk.com.ua/lastteacher/ https://zno.osvita.ua/ukrainian/ https://zno-ua.net/lesson/ukrainian/tests/ http://studportal.net.ua/page.php?al=mova_zno https://www.znonasharu.org.ua/ukrainska-mova-ta-lit2018 http://testzno.com.ua/?Itemid=2option=com_jquar http://zno.fizika.kiev.ua/index.php/golovna https://erudyt.net/category/pidgotovka-do-zno/ukrainska-literatura |
|
2. |
Українська література |
||
3 |
Історія |
||
4 |
Німецька мова |
https://www.lingohut.com/uk/l59/вчити-німецьку https://uk.duolingo.com/course/de/ar/Вивчайте-Німецька http://klassikaknigi.info/audio-uroki-nimetskoyi-movi/
|
|
5 |
Фізика та астрономія |
||
6 |
Інформатика |
||
7 |
Математика |
||
8 |
Географія |
||
9 |
Біологія |
||
10 |
Хімія |
|
|
11 |
Всі предмети |
http://edufuture.biz/index.php?title=%D0%9F%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D1%96_%D1%83%D1%80%D0%BE%D0%BA%D0%B8 |
|
Підготовка до ЗНО |
|||
3 |
Українська література |
||
4 |
Українська мова |
||
Готуємось до ЗНО-2023 самостійно: 12 онлайн-ресурсів
https://osvitanova.com.ua/posts/2918-hotuiemos-do-zno-2020-samostiino-12-onlain-resursiv
Ресурси для безкоштовного вивчення англійської мови онлайн
1.BBC Learning English — масштабне відділення BBC, присвячене вивченню англійської мови. На сайті доступні навчальні курси для різних рівнів. Частина курсів поділяється за тематикою: англійська в університеті, на роботі, у новинах тощо.
2.British Council LearnEnglish — ресурс для вивчення англійської мови від Британських рад, департаменту уряду Великої Британії, що займається поширенням британської культури. На сайті можна вивчати граматику, лексику, покращувати навички з письма та вимови.
3.Duolingo — платформа для вивчення іноземних мов. Англійську можна вивчати як на сайті проекту, так і за допомогою мобільного додатку. Додаток зручний для початківців, які хочуть зрозуміти базові лексичну та граматичну структуру мови. Вправи для рівня Intermediate та Advanced також доступні.
4.Lingualeo — навчальний сайт, цілком присвячений вивченню англійської мови. Вивчення відбувається із використанням ігрової моделі з талісманом сайту левенятком Leo. На сайті є безкоштовні та платні навчальні курси.
5.engVId — сайт з відео-уроками для вивчення англійської, поділений за тематичним вивченням. Ті, хто хочуть здати міжнародний екзамен IELTS чи TOEFL, можуть скористатись спеціальними відео-лекціям для підготовки.
6.Memrise — оригінальна платформа для вивчення іноземних мов за допомогою системи карток. Контент також можуть створювати самі користувачі.
7.TED — організація, присвячена мотиваційним пізнавальним лекціям англійською мовою. Чудово підійде для глядачів із уже наявними знаннями з англійської, які хочуть покращити свої навички сприймання мови на слух. На сайті доступні субтитри.
8.Loyal books — бібліотека безкоштовних електронних та аудіокниг різними мовами. Ефективний спосіб вдосконалити збільшення свого словникового запасу.
9.LearnEnglish – вивчай англійську не лише за допомогою стандартних уроків, але й завдяки іграм та спілкуванню в чатах.
10.Real-english.com – сайт з уроками, статтями та відео.
5 клас. Математика.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZMZm2LBREMHbTrnPJck1ZA5dswfkklw
6клас. Математика.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZMZm2LBRENI3cRgH5WqKWC9LIs8plCy
7клас. Алгебра.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZMZm2LBREPsP31wpqKcJgXV2zuDOmn2
7клас. Геометрія.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZMZm2LBREMLCy9RvFE3ubAblz9ANi30
8клас. Алгебра.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZMZm2LBREOjBABcMMLEludszozV2Zs4
8клас. Геометрія.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZMZm2LBREObl0Tc9VkGCqXpJLVU5sxb
9клас. Алгебра.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZMZm2LBRENnfQb3gFbT20bNsOeFcllg
9 клас. Геометрія.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZMZm2LBREPEbyX3IcmWzVFLL8VR8tNj
10клас. Алгебра і початки аналізу.
http://uklasi.com.ua/10-klas/algebra
10клас. Геометрія.
http://uklasi.com.ua/10-klas/stereometriya
18 відео занять, які розроблені провідними педагогами Чернівецької області:
http://ippobuk.cv.ua/index.php/component/content/article/4225-2017-06-20-12-26-42.
Також якісною теоретичною підтримкою для випускників з підготовки до ЗНО є Всеукраїнські портали та онлайн-ресурси. Наприклад: http://znoclub.com/matematyka.html;
https://innaterletska.blogspot.com/p/blog-page_11.html;
https://buki.com.ua/videos/matematyka/; https://www.youtube.com/user/zelenaaleja/videos;
https://www.youtube.com/playlist?list=PLeHY5pfB-AyhdGdsHGV9LmbWtBhAkOesH;
https://www.youtube.com/playlist?list=PLkZMZm2LBREMvP7TegxhFjU3PnDSk9GKC (параметр)
Для практичної частини рекомендуємо обов’язково використовувати онлайн-тести ЗНО з математики минулих років:
http://zno.osvita.ua/mathematics/.
З метою забезпечення дистанційного навчання та самостійної роботи під час карантину рекомендуємо:
- учням 6-9-х класів з предмету «Біологія» та 10-11-х з предмету «Біологія та екологія» користуватися наступними посиланнями:
https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:EdEra-Osvitoria+BIO+1/about
http://www.znanius.com/4052.html
https://kabinet-ecologii-sch3.jimdofree.com
https://osvita.ua/school/lessons_summary/biology
https://subject.com.ua/lesson/biology
https://www.schoollife.org.ua/
- учням 7-11-х класів з предмету «Хімія» користуватися наступними посиланнями:
https://www.schoollife.org.ua/
- учителям біології, хімії та природознавства для організації дистанційного навчання під час карантину, можна користуватися такими сайтами, наприклад:
https://kahoot.com/mobile-app/
https://www.mozaweb.com/uk/portal.php?cmd=promo&page=forschools/
- учням та учителям предмету «Фізика»:
7 клас |
|
|
https://sites.google.com/site/weburokizfizikidla8klasu/web-uroki |
|
|
8 клас |
|
|
|
9 клас |
|
10 клас |
|
11 клас |
|
|
- учням та учителям предмету «Інформатика»:
- Google Classroom - https://classroom.google.com
- Школа+ - http://schoolplusnet.com/editschool.php?id=7151
- «Програмування в школі». Сайт для учнів та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів - http://proginschool.inf.ua/?fbclid=IwAR3GJMlq_PXowdkk-5rGiz8-Nm0CqAY0bdJzF4mLJMPJ4wV_N7UPjIPVnwg
- «LearningsApps.org» - http://proginschool.inf.ua/?fbclid=IwAR3GJMlq_PXowdkk-5rGiz8-Nm0CqAY0bdJzF4mLJMPJ4wV_N7UPjIPVnwg
- «САМОУЧКА» - http://samouchka.com.ua/ukr/_informatyka/
- «ІТ-книга» - http://itknyga.com.ua/
- «Щоденник.ua» - шкільна освітня мережа - http://shodennik.ua/
- Електронні підручники, які можна використати під час дистанційного навчання: https://gdz4you.com/pidruchnyky/?fbclid=IwAR0vl1KRDdMieJL6kkFQeZ3I-POZZhTQeVID1_VHlkVLV6tRWhSEcFMwEFo
- учням та учителям предмету «Географія»:
http://romanova.in.ua/urok-1-heohrafiia-iak-systema-nauk-onlain-urok-11-klas/
https://www.ed-era.com/books/geography/
http://video.novashkola.ua/8-klas/geografiya-8-klas/
http://video.novashkola.ua/9-klas/geografiya-9-klas/
https://naurok.com.ua/test/geografiya
https://geozno.dp.ua/lesson/geografiya-yaknauka-rozvytok-geografichnyh-doslidzhen-2/
- учням та учителям предмету «Трудове навчання»:
Історія 6 клас :
Всесвітня історія. Історія України. Інтегрований курс: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/6-klas/2-vsesvtnya-storya-storya-ukrani-ntegrovaniy-kurs-6-klas/;
7 клас:
Історія України: https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/elektronni-versiyi-pidruchnikiv-dlya-uchniv-7-h-klasiv-2/istoriya-ukrayini-7-klas/
Всесвітня історія: https://imzo.gov.ua/pidruchniki/elektronni-versiyi-pidruchnikiv/elektronni-versiyi-pidruchnikiv-dlya-uchniv-7-h-klasiv-2/vsesvitnya-istoriya-7-klas/
8 клас:
Історія України: https://imzo.gov.ua/elektronni-versiyi-pidruchnikiv-dlya-uchniv-8-h-klasiv/istoriya-ukrayini-8-klas/
Всесвітня історія: https://imzo.gov.ua/elektronni-versiyi-pidruchnikiv-dlya-uchniv-8-h-klasiv/vsesvitnya-istoriya-8-klas/
9 клас:
Історія України: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/9-klas/3-storya-ukrani-9-klas/
Всесвітня історія: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/9-klas/4-vsesvtnya-storya-9-klas/
10 клас:
Історія України: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/10-klas/4-storya-ukrani-10-klas/
Всесвітня історія: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/10-klas/5-vsesvtnya-storya-10-klas/
Інтегрований курс «Історія: Україна і світ»: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/10-klas/6-storya-ukrana--svt-ntegrovaniy-kurs-10-klas/
Правознавство та громадянська освіта
9 клас:
Основи правознавства: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/9-klas/15-osnovi-pravoznavstva-9-klas/
10 клас
Громадянська освіта: https://lib.imzo.gov.ua/yelektronn-vers-pdruchnikv/10-klas/8-gromadyanska-osvta-10-klas/
- учням 8-х класів з предмету «Мистецтво» переглянути віртуальні екскурсії музеями світу:
http://lviv-art-gallery.virtual.ua/ua
- учням 9-х класів з предмету «Мистецтво» переглянути:
Кіноопери «Ріголетто» (Л . Паваротті), «Отелло» (П. Домінго) (комп. Дж. Верді.);
Мюзикли «Memory» («Кішки »); «Привид опери» у виконанні С.Брайтман і А. Бандераса ( комп.Е.-Л. Веббер.);
Саундтреки з мультфільму «Король Лев» і фільмів «Пірати Карибського моря», «Код да Вінчі» ( авт. Г. Циммер.);
кінострічки відомих українських кінорежисерів:
Сергія Параджанова («Тіні забутих предків»), Юрія Іллєнка («Криниця для спраглих», «Білий птах з чорною відзнакою», в якому дебютував Богдан Ступка), Леоніда Осики («Камінний хрест» за мотивами новели В. Стефаника);
українські опери «Наталка Полтавка» М. Лисенка і «Запорожець за Дунаєм» С. Гулака-Артемовського;
комедію «За двома зайцями» режисера Віктора Іванова за п’єсою М. Старицького;
історичні фільми: «Богдан Хмельницький» Ігоря Савченка, «Данило — князь Галицький» Ярослава Лупія, «Ярослав Мудрий» Григорія Кохана, «Легенда про княгиню Ольгу» і «Молитва за гетьмана Мазепу» Юрія Іллєнка, « Богдан Зіновій Хмельницький» Миколи Мащенка, «Нескорений» Олеся Янчука.
- 2726 переглядів