Проєкт «Сузір’я талантів Буковини»

2023-й рік ознаменувався для  буковинців та Видавничого центру  «Перлина» виходом у світ книги «Сузір’я талантів Буковини».
14 травня в літньому театрі у  парку імені Тараса Шевченка у м. Чернівці відбулась офіційна церемонія нагородження педагогічної еліти та талановитої молоді. Вчителі та учні отримали Дипломи, кубки та книги.

4 педагогів ліцею  із своїми напрацюваннями ввійшли до інформаційно - іміджевої збірки: заступник директора з НВР, вчителька біології Боднарюк А.В., заступник директора з НВР, вчителька географії Ротар Т.В., заступник директора з ВР, вчителька української мови та літератури Сімак Л.В., голова профспілкового  комітету, вчителька математики Проданюк М.С. Пишаємось, що нам випала честь представити педагогічну еліту Чернівеччини.

До збірки увійшли досягнення й перемоги здібної  учениці 6 класу Ротар Каріни. Гордимося, що наша учениця виявилася гідною ввійти до когорти талановитих дітей, вражаючи своїми досягненнями.

Книга Видавничого центру "Перлина" стане справжньою візитівкою міста Чернівців та Чернівецької області, яка ознайомить читачів із обдарованими дітьми та педагогічною елітою краю. Ми дуже раді і горді, що наша вихованка  та педагоги Слобідського ліцею змогли представити себе  на даному  проєкті.

Книга «Сузір’я талантів Буковини» відкриває нові імена дітей та наставників, які свято бережуть спадщину свого народу, які натхненною, самовідданою працею, істинним патріотизмом і щирою вірою в краще майбутнє відроджують та примножують велич і славу своє Батьківщини.