Міжнародний день захисту дітей у Слобідському ліцеї
1 червня, перший день літа, в який відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, робити все можливе щоб діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.
В нашому ліцеї теж святкували. Проводилися різноманітні змагання, малювали " Свою мрію" , грали в ігри, змагалися та перемагали.
Дякуємо Богу і ЗСУ за чисте голубе небо та можливість святкувати і радіти життю.
Так хочеться, щоб кожне дитяче серденько не було обділене цим маленьким щастям, щоб настала довгоочікувана Перемога і запанував мир.
У День Захисту Дітей бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки зігрівають нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/6%2823%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/7%2819%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/9%2810%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/8%2815%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/10%2815%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/11%2813%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/12%2821%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/13%2819%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/14%2815%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/15%287%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/16%286%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/17%283%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/18%285%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/19%283%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/20%282%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/21%285%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/23%284%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/24%282%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/25%282%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/25%283%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/26%281%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/27.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/28%281%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/29%281%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/30.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/31.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/32.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/33.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/34%282%29.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/35.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/37.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/38.jpg)
![](http://nvk-sloboda.novoselitsa.cv.ua/sites/default/files/kcfinder/images/39.jpg)
- 546 переглядів