Заключне засідання атестаційної комісії

Поділіться статтею з друзями: 

                                                                 

 Атестація -  це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття учительського авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності. Але атестація  – це й свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя. "Немає меж удосконаленню " - воістину мудрі слова . Педагоги нашої гімназії сміливо керуються цією істиною в своїй професійній діяльності... постійно крокуючи вперед, шляхами нових відкриттів та досягнень . 

Є зірки естради

Є зірки кіно.

Вчительства зірки

Є в нашій гімназії  давно.

Ми вами гордимося

Ми вас поважаємо

 І педагогічний досвід з вами розділяємо

Зірка серед зірок­­­­­­­­­­­­­­­­ - заступник директора з НВР, вчитель біології, "Пізнаємо природу", основи здоров’я, "Здоровя. Безпека. Добробут" - Аліна Василівна Боднарюк.

Зірка серед зірок­­­­­­­­­­­­­­­­ -  вчитель початкових класів Лариса Несторівна Бойчук

Зірка серед зірок­­­­­­­­­­­­­­­­ -  вчитель математики  Мальвіна Степанівна Проданюк

Зірка серед зірок­­­­­­­­­­­­­­­­ -  вчитель історії, соціальний педагог  Ігор Святославович Коляско

Зірка серед зірок­­­­­­­­­­­­­­­­ -  вчитель технологій, трудового навчання, істрії, правознавства Віталій Михайлович Кожухар.

Щиро вітаємо з проходженням атестації!Бажаємо вам, дорогі вчителі, творчих успіхів на святій і нелегкій учительській ниві, талановитих і вдячних учнів, мирного неба та найшвидшої перемоги!.