Кібербулінг або агресія в Інтернеті

Кібербулінг є серйозною проблемою в сучасних школах, яка включає в себе використання Інтернету та соціальних мереж для заплутування, образ чи інших форм нападу на учнів.
     З метою підвищення свідомості учасників освітнього процесу щодо цифрової безпеки та захисту від кібербулінгу, у  гімназії соціальним педагогом І.С. Коляско  було проведено тренінгове заняття: «Кібербулінг або агресія в Інтернеті». На занятті учні вчилися створювати безпечне середовище в школі шляхом міжособистісного спілкування. Також акцентували увагу на тому, що безвихідних ситуацій не буває і розповідали, куди потрібно повідомляти у разі будь-яких неприємностей вдома або у гімназії. Ми віримо, що знання — це сила. Разом ми можемо створити безпечне та позитивне онлайн-середовище для всіх! Пам'ятайте! Безпечне та спокійне майбутнє дітей залежить від відповідних та своєчасних дій дорослих.