Допомога ЗСУ!

Сьогодні 27 березня 2024 р. у гімназії відбулася зустріч із волонтером Богданом Столярчуком.

Щиро, відверто, ознайомив з інформацією про складання дронів, апаратуру яка потрібна, ну і звичайно застосували ці знання в польоті на симуляторі.

Богдан Анатолійович розповів дітям про волонтерів та їх діяльність.

Колектив та учні, з ярмарку передали 7000 гривень на виготовлення наступного бойового дрона.

На завершення гість подякував учням та педагогічному колективу за активну участь у патріотичних заходах, які проходять у гімназії, побажав  здоров’я  кожному з них та їхнім родинам, а Україні - миру!

Слобідська гімназія дякує за Вашу підтримку та щире, чуйне серце.

За те, що Ви не стоїте осторонь проблем людей.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.

Бажаємо Вам всіляких благ і процвітань.

Нехай Бог  Вам пошле міцне здоров’я, радість та щастя!

Будь-яка допомога нашим воїнам сьогодні дуже важлива, їм необхідна наша увага та підтримка.

Їх  доблесть,  мужність,  відвага  і  самовідданість  викликають  відчуття  гордості  і  вселяють  упевненність  в  тому,  що  ми  переможемо,  і  на  нашу  землю  прийде  довгоочікуваний  мир.

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!