Звіт директора 2026

Поділіться статтею з друзями: 

15 червня 2026 року в гімназії  відбулося звітування директорки Тамари Іванівни Коляско про роботу гімназії за  2025/2026 навчальний рік, яке проводиться  відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», наказу МОН України від 23.03.2005 №178 «Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», Положення про загальноосвітній навчальний заклад. Тамара Іванівна  провела  аналіз роботи гімназії за чотирма напрямами: освітнє середовище закладу, оцінювання здобувачів освіти, професійна діяльність педагогічних працівників, управлінська діяльність. Передувало цьому анкетування вчителів, батьків і учнів.

Навчальний рік  був сповнений викликів, нових завдань та можливостей. Завдяки злагодженій роботі педагогічного колективу, підтримки батьківської громадськості та старанності учнів, ми зуміли забезпечити стабільний освітній процес, впроваджувати інноваційні підходи, створювати комфортне і безпечне освітнє середовище. За підсумками зборів робота директорки  Тамари Іванівни одноголосно визнана задовільною.

 Дякуємо усьому шкільному колективу за наполегливу, самовіддану  роботу і співпрацю впродовж навчального року!