Зоряний час

Ведучий Добрий день шановні гості.

Ведуча Ми раді вітати вас в Слобідській школі на творчому звіті гуртківців “Зоряний час “/

Ведучий Який великий всесвіт і ми як зірки – частинки Всесвіту. Життя людей на Землі іноді порівнюють із зірками: народжуються і вмирають люди з’являються і гаснуть зорі на небі.

Ведуча Зірки не схожі одна на одну. Одні зірки збираються у зузір’я і весело розмовляють, інші - сумують у самотності. І в кожної людини в житті наступає час успіху, коли про неї дізнаються інші, разом з нею радіють. Ось тоді й кажуть, що настав “Зоряний час “. Сьогодні настав зоряний час для учнів нашої школи, які займаються у гуртках за інтересами. Ми разом з ними радіємо сьогодні за їх успіхи і досягнення.

Ведучий Сьогодні надається право знімати зорі з неба нашим гостям, в кого на листівці є відповідний символ зірок. В кого на листівці є зображення зірки № 1? Просимо вийти на середину залу. Представтесь будь - ласка. Лілія Іванівна, Вам випала честь зняти з неба першу зірку.

Ведуча Отже, перша зірка - НАРОДОЗНАВЧА

Ознайомлення з одягом наших прадідів на поч. ХХ ст. здатне звеличити і облагородити наші душі. Чим частіше ми повертаємось в спогадах у минуле, тим частіше стаємо ніжнішими, добрішими та благороднішими. Тож запрошуємо Вас на огляд Слобідського вбрання.

Ведуча Жіночий традиційний костюм складався: із сорочки, поясного одягу у вигляді однопланового – горботки, плечової овечої безрукавки та кожуха. Чоловічий традиційний костюм включав у себе : білу сорочку до колін, білих портяниць, пояса, кожушини та кожуха, солом’яного капелюха, чобіт та постолів.

Ведучий Розумні ті люди, які дотримуються принципу: “Хто не знає минулого той не вартий майбутнього “. Бо звичаї наших предків - це найсвятіше надбання всього народу. Збираючи по крихітках ці перлини народної мудрості, ми шануємо, бережемо і примножуємо їх як найкоштовніші скарби. Я запрошую активного гуртківця, слухача БМАН Коляско І.С. ознайомити Вас з традиційними святами нашого села.

Ведуча А зараз запрошуємо вас на Слобідський ярмарок.

Ярмарок сьогодні незвичайний. Чого тут тільки нема. Тут речі умільців ні з чим незрівняні. Барвисті стрічки, рушники вишивані, полив’яний посуд- тарелі, горнятка, сопілки – хлоп’яткам, намисто – дівчаткам. А ще шановні, тут музики, сміх і жарти, адже всі ми цього варті. Артисти співають, всіх на ярмарці вітають. Тож просимо Вас спішіть- поспішайте на ярмарок наш гуртом, поодинці, чекають на вас чудові гостинці.

Дві куми -Ой, Парасю, подивись, хто то там ?

-Боже, то ж сама Сердючка, попугая продає.

-Ото й ярмарок у нас сьогодні цікавий. Йдемо скоріш до неї.

Ведучий Вашій увазі пропонується пісня “Горобина “ у виконані Ротар Людмили

Ведуча В кого на листівці зірка під номером 2 ?

Вийдіть будь - ласка на середину залу.

Представтесь будь ласка.

Вам випала честь зняти з неба другу зірку.

Отже, друга зірка - СПОРТИВНА

Краса і спорт - поняття нерозривні,

Краса і спорт - вони врятують світ.

Від юних футболістів нашої шкільної родини,

Прийміть палкий, спортивний наш привіт !

Виступ гуртківців “Олімп “

Ведучий Живіть щасливо і багато,

Любов до спорту збережіть,

Хай кожен день ваш буде святом,

Життям упевнено ідіть.

Ведуча Любов до спорту передайте,
Своїм нащадкам, й кожен день,

Щораз зі спорту починайте,

Неначе із дзвінких пісень !

Вашій увазі пропонується танець “Дівчина – весна “ у виконанні учасників хореографічного гуртка.

Ведучий В кого на листівці зірка під номером 3 ?

Вийдіть будь ласка на середину залу.

Представтесь будь ласка.

Вам випала честь зняти третю зірку з неба.

Отже третя зірка - ТЕАТРАЛЬНА

Ведуча Я щаслива, неймовірно щаслива, що своєю грою на сцені, своїми скромними силами української артистки сприяла пробудженню серед українського народу любові до рідного мистецтва, сприяла культурно – естетичному розвиткові рідного народу.

Писала М. К. Заньковецька

Свої артистичні здібності учні нашої школи розвивають у театральному гуртку. Тож запрошуємо їх до залу.

Послухайте пісню “Вчера “ у виконанні Ротар Ольги

Ведучий Шановні гості ! В кого на листівці є зірка під номером 4 ?

Вийдіть будь - ласка на середину залу .

Представтесь будь – ласка.

Вам випала честь зняти з неба 4 зірку .

Ведуча Отже 4 зірка для гостей - ЯСКРАВА

Зараз об’єднаємося в дві команди. В дитинстві Ви, як і всі діти любили

казки і знали багато казкових героїв. А сьогодні пригадаємо їх. Ми будемо зачитувати казки, а ви будете відповідати , про яку казку йде мова.

Ведучі зачитують казки.

Пригадаємо пісні про дитинство.

Ведучий В кого є символи зірок з позначкою Я ?

Встаньте будь – ласка.

Представтесь.

Наше свято, як і кожен грандіозний захід, знайшло свого спонсора - ВІННІ. ЇЇ представники з нетерпінням чекають зустрічі із гостями нашого свята. Тож запрошуємо їх !

Виступ представників торгової марки ВІННІ
- Куди сьогодні ми ідем ?

- У школу Слобідську.

- І що з собою ми несем ?

- Ось вісточку таку.

- Цікаво. А вісточку яку ?

- Ой , невже ти не чув ?

Що в мальовничій Слободі,

Де повно квітів навесні,

У школі сьогодні проводиться свято,

І зібралося гостей багато.

Тут звітують гуртківці юні,

А спонсором програми,

Являється наш щедрий ВІННІ !

Ведуча Вашій увазі пропонується танець “Вальс “ у виконанні членів хореографічного гуртка.

Кожна зірка - це мрія,

Та не всі про це знають.

Та втрачають надію,

І зірку свою втрачають.

Бо кожна зірка – то доля,

Так мовить легенда сива.

Сьогодні ми склали сузір’я під назвою “ДОЛЯ “

Адже доля звела нас сьогодні в цьому святковому залі і подарувала незабутні хвилини спілкування з творчими людьми.