Семінар фізиків!

14.03.2013 р.  наш  НВК  гостинно  відчинив  двері  вчителям  фізики  Новоселицького  району,  які  завітали  до  нас  на  науково-практичний    семінар  на  тему:  «Проектна форма роботи, як одна з форм роботи учнів на уроках фізики».

Візитку    нашого  навчального  закладу  підготували   кращі  учні  НВК,  серед  яких  були:  Святенко М., Сухохліб Н., Ротар А., Віщак Ю., Коляско В., Булиховська Д., Сімак Т., Капіца Я., Кашул І., Лазенко Ю., Федоряк Д., Цуркан С.

Оригінальність  і  неповторність  її  полягала  в  тому,  що  представлена  вона  була  у  вигляді  казки  із  мультимедійним  супроводом.

В  рамках  семінару  гості  побували  на  відкритому  уроці  з  фізики  у  9  класі  на  тему:  «Магнітне  поле»,  який  пройшов  у  формі гри

“Фізичні телевізійні  новини  на  телеканалі  1+1”,  де  ведучими  були  Гуменюк  Ольга   та  Пейчев  Віктор.  На  зв’язку  із  студією   в  цей  день  були  журналісти:

• Ротар  Ірина,    вела  репортаж із   архіву новин  та допомогла     учням  класу  пригадати   зміст  вивченого  на  попередніх уроках матеріалу  при  допомозі  програми ADSoft Tester.
  • Майданська  Віталіна вела    репортаж  із  бібліотеки          електронних    наочностей,  демонструючи   віртуальні  фізичні  досліди.
  • Симчук  Віталій  запросив   усіх   на  екскурсію  до  картинної  галереї.
  • Трохи  лірики  додала   до  фізики -  Чоботар  Юля.
  • Бодніцька  Юлія  поповнила    список новин  історичними  відомостями  із  життя  видатного вченого  Майкла  Фарадея.
  • Сухохліб  Олександр, поділився новинами   з  експериментального  майданчика  на  якому продемонстрував  досліди  з  теми «Магнітне  поле».
  • Шукав  порядку на  дорогах  знань  Єнакі  Михайло,  який познайомив  присутніх  із  прикладами  застосування  магнітних  явищ.
  • Новинами  з  Інтернету  поділилися  з  присутніми  -  Рафал  Анатолій  та  Коляско  Вадим.
  • У  вирій  спортивних  змагань   запросив  усіх Кокошко  Богдан    в  новій  рубриці  “Спорт  і  фізика”.
  • На  завершення  програми  на  прохання  глядачів  прогноз  погоди  в  області  фізики  повідомила  – Ротар  Ольга.

В  приміщенні  актової  зали  учні  НВК  продемонстрували  учасникам  семінару  проекти  з  фізики,  які  посіли  призові  місця  на  обласних  конкурсах. Навчально-демонстраційну  пограму «Михайло  Янгель»  представила  учениця  11  класу - Ротар  Ірина.

• Із  своїм  сайтом   «Архімеду - 2300»  познайомила  присутніх  учениця  8  класу - Коляско  Віталіна.
  • Навчально-демонстраційну  пограму «Світ  звуків» продемонструвала  учениця  9  класу -  Бодніцька  Юлія.
  • Сайт  «Тиск  твердих  тіл,  рідин  та  газів»,  /автор – Боднарюк  Віталій/,  представила  учениця  8  класу  -  Булехівська  Діана.
  • Учениця  9  класу  Ротар  Ірина  поділилася  з  гостями  своїми  уміннями  по  складанню  тестів  з  фізики  при  допомозі  програми ADSoft Tester.

Наступний   етап  роботи  семінару пройшов  у  комп’ютерному  класі,  де   вчителі  фізики  Новоселицького  району  розробляли     тести  для здійснення моніторингу знань учнів з фізики у  програмі  ADSoft Tester.

Семінар-практикум  отримав  високу  оцінку  з  боку  його  учасників.