День Перемоги

9 травня 2013р. педагогічний та учнівський колективи Слобідського НВК взяли участь у святковому мітингу, приуроченому 68-й річниці Перемоги у Великій вітчизняній війні. З вітальним словом до ветеранів, учасників бойових дій, солдатських вдів, дітей війни, гостей свята звернулися сільський голова Боднарюк В.М., директор Слобідського НВК Коляско Т.І., учні НВК. Зворушливим був виступ ветерана Великої вітчизняної війни Кудряшова І.І. Проведені панахиди по загиблим воїнам-односельчанам у Великій вітчизняній війні священослужителями Свято-Михайлівських православних церков Київського та Московського патріархатів. Всі учасники святкового мітингу поклали квіти та вінки до підніжжя обеліска воїнам-односельчанам.