Майстер-клас директорів шкіл Новоселицького району

Майстер-клас директорів шкіл Новоселицького району

05.12.2008 р. на базі НВК відбувся майстер-клас директорів шкіл Новоселиць кого району на тему :”Інноваційні технології управління навчальним закладом” за участю заступника директора ОІППО з навчально-виховної роботи Н.Й. Палійчук. Гостей в цей день зустрічали з хлібом і сіллю кращі учні НВК. Представлена ними візитка закладу стала яскравим описом шкільного життя.

Директор НВК Коляско Т.І. ознайомила присутніх з елементами освітнього менеджменту через призму досвіду роботи адміністрації НВК, інноваційними технологіями проведення педрад та нетрадиційними формами роботи з кадрами у міжатестаційний період.

Педагогічний колектив НВК володіє досвідом використання інформаційно-комп’ютерних технологій у НВП: як потужний засіб самоосвіти, для здійснення педагогічного моніторингу та проектної діяльності, при підготовці учнів до ЗНО, на уроках та в позакласній роботі. Прикладом цього послужив виступ учня 10 кл. Коляско Юрія із навчально-демонстраційною програмою “Космічна ера”, яка посіла І місце на обласному конкурсі юних програмістів “Байт”, стала переможцем обласного конкурсу “Космічні фантазії” і може успішно використовуватись на уроках фізики та астрономії та в позакласній роботі.

Наступним був виступ заступника директора з виховної роботи Дубець С.Д. з питання “Впровадження сучасних педагогічних технологій щодо організації виховної роботи “, яка сказала, що педагогічний колектив НВК працює над виховним завданням: “Формування особистісних рис громадянина України, потреби в самовдосконаленні, здатності до творчої діяльності”.

В позаурочний час учні займаються в таких гуртках за інтересами: екологічний, спортивне орієнтування, хореографічний, інформаційні технології. Члени гуртка “ Інформаційні технології” ( керівник Коляско Т.І.) учень 11 класу Коляско Віталій, учень 10 класу Коляско Юрій та учень 8 класу Боднарюк Віталій приймають активну участь в обласних конкурсах юних програмістів. За 2007-2008 н.р. і за І семестр 2008-2009 н.р. отримали 16 призових місць в обласних конкурсах. Про роботу гуртківців розповів учень 8 класу Боднарюк Віталій. Він продемонстрував деякі зразки робіт, які виконані в графічних редакторах Paint та CorelDraw. Крім того гуртківці складають програми на мовах програмування Pascal, HTML. А також учні створюють навчально-демонстраційні програми. Одна із них «Сім чудес України» зайняла 1 місце на обласному фестивалі комп’ютерних програм, була представлена до уваги присутніх.

«Щастя мати улюблену справу, досягнути у ній верховіть». Саме такими словами розпочинався виступ класного керівника 11-го класу Данілової О.Ф. Оксана Флорівна ознайомила всіх присутніх з «Організаційно – педагогічною діяльністю класного керівника щодо розвитку особистості, творчого потенціалу».

З теми «Моніторинг, як ефективний інструмент забезпечення якості освіти» виступила заступник директора з навчально - виховної роботи Бойчук Ірина Олександрівна.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Боднарюк А.В. розпочала презентацію проекту «Методична кухня: пошук, праця, творчість, надбання» з авторського вірша “Учительська кухня» та запросила гостей майстер-класу до методичної кухні, де у меню було: 1.Гаряча страва ”Методична робота, як система підвищення професіоналізму вчителів” під слобідським соусом. 2. Методичне асорті “Форми організації методичної роботи НВК”, де для аромату використані інноваційні приправи. 3. Десерт:”Ефективність форм методичної роботи”.

Майстер-клас отримав високу оцінку з боку його учасників, став яскравим підсумком багаторічної плідної співпраці адміністрації та педагогічного колективу НВК.

Під час підведення підсумків МАЙСТЕР-КЛАСУ.

Матеріали Майстер - класу надруковані в газеті "Освіта Буковини" № 02 від 30 січня 2009 року