На гостинах у її величності осені

Святкова сцена Будинку культури перетворилася на слобідську сільську хату, де господар із ґаздинею, пораючись коло печі, готувалися до зустрічі своїх гостей. А ошатна зала дійсно була заповнена гостями.

І ось лунає музика і, кружляючи, заходить її Величність Осінь разом із своїми вірними місяцями, які завітали на гостину із своїми щедрими врожаями та чудовими квітковими композиціями, які так майстерно готував кожен клас.

Були тут: «Щедрий урожай», «Святковий настрій», «Осіння симфонія»,  «Садок вишневий коло хати», «Наша велика сім’я», «Козачата «Берегині» запрошують на гостини», «Вінок для України», «Представники інопланетних цивілізацій», «Посміхнись» та «Святковий торт для іменинників».

«Слобідські вечорниці» - це поєднання музики, слова, хореографії і співу. Діти, починаючи, із початкових та закінчуючи випускними класами із трепетом душі виконували українські пісні, танцювали та демонстрували інсценівки. Були тут: баба Палажка, Стецько і Уляна, інопланетяни, та «Лісапедний  батальйон». Лунали жарти та сміх. А Омелько та Параска щедро дякували гостям, пригощаючи їх варениками та пампушками.

Приємно вразило завершення свята, коли пісню «Це край де ми родились і живем»  яка вже стала символічним гімном співали діти разом із глядачами.