Семінар з хімії

14 листопада 2013 року до нас завітали гості – вчителі Новоселицького району та методист ІППОЧО Ротар І. М. на семінар вчителів хімії «Роль науково-дослідницької роботи для активізації пізнавальних інтересів учнів з хімії».

Їх щиро  зустріли з хлібом та сіллю учні НВК, які представили гостям свою візитку.

Гостей привітала директор НВК Коляско Т. І.

Вчителі відвідали урок у 8 класі на тему: «Оксиди. Кислоти», який успішно провела спеціаліст вищої категорії, вчитель хімії Дубець Світлана Дмитрівна.

В рамках семінару заступник директора  з НВР Боднарюк А. В. здійснила презентацію роботи учнівського товариства «Ерудит».

Також учениця 10 класу Бодніцька Юлія представила науково-дослідницьку роботу на тему: «Хімічний аналіз води річки Рокитнянки».

З цікавістю учасники семінару прослухали виступ переможця ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, студента І курсу хімічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича  Герасимова Руслана на тему: «Система для трекінгу наночастинок».

На високому науково-методичному рівні пройшов майстер-клас «Науково-дослідна робота на уроках хімії», який провела методист ІППОЧО Ротар І. М. Також вона ознайомила присутніх з особливостями проведення обласного турніру юних хіміків.