У НВК "Тиждень біології"

З 2 грудня у  НВК розпочався тиждень біології під керівництвом вчителя біології Боднарюк Аліни Василівни.

Мета тижня:

• узагальнити і  систематизувати  знання  учнів  з  біології;

• сприяти  розширенню  кругозору;

• розвивати  інтерес  до  вивчення  біології, творчу  активність,   допитливість;

• виховувати  любов  і  бережливе  ставлення  до  природи, власного  здоров’я.

На кожен день тижня були заплановані  конкретні заходи:

Представлена презентація привернула увагу учнів до проблем ВІЛ/СНІДу, щоб передбачити, уникнути, не захворіти. У цей день вчителі та діти  прикололи  до одягу червону стрічку, як  символ протесту проти дискримінації у відношенні до ВІЛ – позитивних людей, як символ усвідомлення важливості питання  СНІДу та наркоманії.

Учні НВК разом із вчителями та конкурсантами «Фабрики зірок»  на знак підтримки та толерантного відношення до ВІЛ- інфікованих  заспівали пісню «Бережи любов», яка стала   символом надії на те що людство обов’язково переможе страшну  хворобу СНІД.