Третій день "Тижня біології"

Любі  друзі!  Поспішайте

На  гостину  в  храм  науки!

На  допитливих  чекає

Турнір    “Посмішка  Фортуни”

У  природи – царств  чотири,

А  загадок – не  злічити,

Але  можуть  ерудити

Таємниці  всі  розкрити.

04 грудня у рамках тижня біології був проведений турнір кмітливих біологів «Посмішка Фортуни». У ньому прийняли участь  найерудованіші, найкмітливіші, найдотепніші, найінтелектуальніші  учні  7,8,9,10  класів  нашого навчально-виховного  комплексу. В  цьому турнірі  не  було переможених, просто  комусь  пощастило отримати  приз  від  Фортуни та надягнути символ інтелекту, розуму, ерудиції – мантію та конфедератку.

Переможцем серед учнів 7-го класу став ЛУНИК МАКСИМ. Молодець, так тримати!!!

Знавцем зоології стала учениця 8-го класу ІЛЬЧУК РУСЛАНА. Фортуна сьогодні на твоєму боці!

Серед учнів 9-го класу найкращі знання з біології продемонструвала КОЛЯСКО ВІТАЛІНА. З чим ми її і вітаємо!

Турнір пройшов дуже цікаво, всі  отримали  задоволення  від  спілкування   і  надовго  залишаться  приємні  спогади.

Біологія – цікава наука, тож вивчаймо її!!!