Калейдоскоп історичних цікавинок

Учениця  9  класу  Ротар  Анна  провела  жеребкування  між  учасниками  конференції  для  встановлення  черговості  виступу.

З  цікавістю  аудиторія  слухала  виступ  учнів  6  класу  на  тему:

«7  чудес  світу  та  України»

З роботою «Українське козацтво» виступила учениця 7-го класу Кожухар Олександра.

Вона здивувала усіх присутніх цікавими фактами з життя козаків.

«Древній Єгипет»

Творча група учнів 8 класу, у складі: Віщак Юліанни, Лазенко Юлії, Ільчук Руслани, Боднарюк Аліни, Свекли Ауріки презентували свій проект на тему: «Древній Єгипет». Присутні отримали вичерпні відповіді на такі питання: Чому ми називаємо єгиптян давніми? Чому єгиптяни були великим народом? Хто правив Єгиптом? Як розпізнавали фараона при зустрічі? Навіщо єгиптяни будували піраміди? Хто такі мумії? Хто прокляв гробницю Тутанхамона?

А також дана робота була доповнена відеофайлами, які можна переглянути в Інтернеті:

Здивувала усіх присутніх своєю презентацією на тему  «Смачненькі історичні цікавинки» учениця 9-го класу Коляско Віталіна.

Вона ознайомила присутніх з історичними фактами про жувальну гумку, хрумким винаходом – чіпсами та шоколадними фактами.

Оригінальним був виступ учениці 10-го класу Бодніцької Юлії на тему «Історія наша - це є пам'ять народу..», в якому вся історія України подана у віршованій формі.

Усі  роботи  учасників  конференції  отримали  високу  оцінку  глядачів.

А  учасників   нагороджено  солодкими  призами.