Здраствуй, школо!

Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини. Де хто асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам'ятались роки навчання у ВУЗі, а може молодий вчитель більше хвилювався, коли сам вперше йшов на свій власний урок. Втім 1 вересня це всенародне свято. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням - до своєї другої домівки - школи.

У нашому НВК 1 вересня 2014 рокувідбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань. На свято завітали почесні гості:

Методтист районного методкабінету - Довганюк Андрій Федорович

Сільський Голова - Боднарюк Віталій Михайлович

Ветеран ВВВ - Кудряшов Ілля Іванович

Вчитель біології - Вільховий Леонід Васильович, які привітали присутніх з нагоди свята.

З вітальним словом виступила директор НВК Коляско Тамара Іванівна.

Свято знань діти та вчителі зустріли досить патріотично. І свій одяг доповнили жовто-блакитними стрічками та бантами.

Було нагороджено учнів та вчителів, які висот у праці досягли, примножували славу школи.

Всіх присутніх було запрошено на перший урок «Україна – єдина країна».