План тижня

30 вересня (Вівторок)

⧫ Всеукраїнський день бібліотек.

Учням всіх класів(від 5-го і до 11-го)  за бажанням заглянути в бібліотеку і підібрати для себе корисну літературу!  Свої пропозиції, тобто назви книг, журналів, творів(чи то і віршів)  їх авторів чи видання) записати на  лисах паперу і розмістити цей список  літератури в корпусі 3-го коридору(на стенді), і хто захоче – прочитає і поділиться враженнями на наступній лінійці!

1 жовтня (Середа)

⧫ Міжнародний день музики.

Кожному класу(від 5-го і до 11-го) знайти таку музичну композицію, яка б сподобалась і вам  і всім іншим. А ми її зможемо прослухати на комп`тері, чи можливо й у вашому виконанні.

3 жовтня (Кінець робочого тижня – п`ятниця. У нас відбудеться в четвер)

⧫ Всесвітній день посмішки.

В цей день влаштуємо «Кумедні перерви» на яких учні нашої школи матимуть змогу повеселити інших і посміятись самі. Тобто, підготуйте до 2-го жовтня якісь смішні історії(можливо і зі свого життя), анекдоти, смішинки та. ін. Буде цікаво послухати!

5 жовтня (Неділя. У нас відбудеться в п`ятницю)

⧫ Міжнародний день учителів.

⧫ День працівників освіти в Україні.

Уроки проводитимуть учні! Виявилось дуже багато бажаючих, побути цього дня в ролі вчителів, і ми їм даємо таку можливість .