Перший предметний тиждень - географії

Цьогоріч  юні мрійники та колумби  заглиблювалися у пласти географічних знань під девізом:

"Не знаю - прочитаю,

не вмію - навчусь.

Але в географії я успіху доб’юсь !"

Цікаві  розвиваючі завдання, ігри, творчі конкурси та мандрівки безперечно активізували пізнавальну діяльність учнів, збагатили їх географічною інформацією та переконали у тому, що без географії ми не можемо бути ніде.

В рамках тижня були заплановані і проведені наступні заходи: загальношкільна лінійка « Що сторона - то новина», конкурс стіннівок « Україна – наш дім!», випуск газети «Цікава географія», вікторина «Географічний експрес», захист учнівських презентацій «Мандруємо Україною», Перегляд фільмів « Сім чудес світу» та « Сім чудес України».

Використання індивідуальних та групових видів робіт, активних та інтерактивних методів стимулюють учнів до участі у заходах, сприяло встановленню тісного співробітництва між вчителем та учнями.

Форми та методи роботи відповідали рівню розвитку дітей, проводилися в рамках діяльнісного, компетентнісного та особистісно-орієнтованого підходів. Особливо відзначилися під час різноманітних заходів такі учні: Сухохліб Михайло, Ротар Марія, Ткач Яна  (6 клас),  Бойчук Юлія, Сімак Юлія (7 клас), Кучурка Анастасія, Кожухар Олександра, Майданська Ірина  (8 клас), Ільчук Руслана, Сафроній Діана (9клас), Коляско Віталіна (10 клас), Бодніцька Юлія (11 клас).

Тиждень географії виявився насиченим, цікавим, довів, що географічна наука корисна у сучасному світі і захоплює своїми цікавими фактами та відкриттями.

План тижня :

Творчість наших учнів - Стінгазети :

6 клас​

8 клас​

9 клас​

10 клас​

Географічна вікторина

Вивчайте географію планети,

Досліджуйте природу і країни.

Нових бажаєм пошуків і злетів,

Нових відкрить і сходжень на вершини!

Вчитель географії Слобідського НВК    Ротар Т. В.

P.S. Сценарій та розробку уроку можна переглянути на сайті, в розділі  Сценарії позакласних заходів .