Тиждень початкових класів !

Першого  дня - учні  початкових  класів  зустрічали  Зиму віршами,  піснями  та  танцями.

А  ще,  діти  заздалегідь  підготувалися до  приходу  холодів,  змайструвавши  годівнички  для пернатих друзів.

Другий день - запросив  дітей у дивовижний  світ  математики. Учні  1- 4  класів розгадували математичні  ребуси,  загадки, кросворди та  логічно  мислили на  математичній  каруселі.

Третій  день  - відчинив  двері учням  у  країну  рідної  мови.  Діти  прийняли  участь  у  Мовній вікторині.

Четвер – день здоров’я  і  спорту.  Хлопці  та  дівчатка  приймали  участь у  спортивному  святі  « Веселі  старти»  .  А  ще  для  хлопчиків  було  проведено  ряд  веселих  конкурсів  і  розваг.

В  підсумку - дівчатка  привітала  хлопчиків  із  Днем  Збройних Сил України.

У  п’ятницю -  діти  побували  в  гостях  у  Казки. Учні  третього  класу побували у  ролях  акторів,  показавши  казку «Бабусина  пригода». Після цього  всі  учні  початкових  класів  були  нагороджені  призами  за  перемоги  у  конкурсах  та  змаганнях  і  в подарунок отримали  закладки  на  згадку  про  тиждень Початкових  класів.