Відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму - «Інформатик»

17 грудня 2014 року о 10.00 год. на базі Чернівецького обласного центру був проведений відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик» (юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК).
У ньому прийняли участь 32 учасники, серед яких, звісно ж, були і вихованки нашого Слобідського НВК.

Учасники виступали у 3-х секціях:
- Секція веб-дизайнерів - Коляско Віталіна;
-  Секція користувачів ПК - Сухохліб Наталія;
 - Секція програмування - Віщак Юліанна.

На конкурсі журі оцінювали 2 категорії робіт: домашні та завдання, які учасники виконували під час конкурсу.

Домашні роботи

- Секція веб-дизайнерів - Веб-сторінка на тему: “Вагомі винаходи вітчизняних вчених за роки незалежності України”.

Робота нашої вихованки - http://ukr.vynahody.esy.es/

-  Секція користувачіа ПК - Презентація на тему: “Учнівське самоврядування – школа лідерів”.
 - Секція програмування - Програма на довільній мові: “Візуальна демонстрація трьох законів Ньютона”.

Конкурсне завдання

- Секція веб-дизайнерів - Веб-сторінка на тему: «Інтернет – величне досягнення людства».

-  Секція користувачіа ПК - Презентація на тему: «Новорічна казка» та публікацію:  «Привітання з Новим 2015роком».

- Секція програмування: вирішити поставлені задачі.

В цих двох категоріях учениці виявили свої здібності, талант і старання, за що і отримали відповідні місця:

Веб-дизайн – I місце - Коляско Віталіна, вихованка 10кл., Слобідського НВК Новоселицький БДТ. Керівник Коляско Юрій Святославович.

Користувачі ПК – ІІ місце - Сухохліб Наталія, вихованка 10кл., Слобідського НВК Новоселицький БДТ. Керівник Коляско Юрій Святославович.

Програмування – ІІІ місце - Віщак Юліанна, вихованка 9кл., Слобідського НВК Новоселицький БДТ. Керівник Коляско Юрій Святославович.

Цей конкурс щороку приносить лише приємні емоції і хороші результати !