Приємні пасхальні клопоти

Великодня в Слободі очікують всі: від маленької дитини до найстаршого жителя. І всі тут знають, що лише з покаянням, милосердям та добрими справами ми повинні до нього підходити. Саме тому в Слобідському НВК з 30.03 по 03.04 була проведена благодійна акція «Приготуймо Великодній кошик для солдата». Аби свято Світлого Христового Воскресіння відчули бійці в зоні АТО, всі учні та весь колектив НВК долучилися до доброї справи. В стінах нашої школи кипіла робота: пекли пасочки, бабки, виготовляли крашанки. Учні також принесли і домашню консервацію: сало, картоплю, м`ясні тушонки, хрін та солодощі, які розмістили у великодні кошики.

Ми відчуваємо гордість за наших захисників, і хочемо, щоб вони відчули смак духм`яної паски !

На шкільній кухні старанно готують пасочки для хоробрих воїнів АТО, які бережуть наш спокій уже довгий час.

Готували у нас всі, і майстерні кухарі, і старанні школярі, і працьовиті вчителі...

Результат говорить сам за себе !

Додай фарб у своє життя !

Великодні крашанки.

Наші учні звикли до різноманіття, і не лише в кольорах.

Доброта — це те, що може почути глухий і побачити сліпий. Марк Твен

Будьте добрішими, і світ посміхнеться Вам ! :)

З Великодніми святами Вас !

Сподіваємось, що приємно здивують і обереги, листи, малюнки, вітальні листівки та великоднє відео звернення, яке створили учні нашого НВК для солдатів.

Дирекція НВК висловлює щиру подяку учням та їх батькам, та всім членам трудового колективу, які з розуміння віднеслись до даної справи. Нехай Господь віддасть сторицею, а світлий Великодній день принесе нам усім мир та спокій на нашій землі.

Явилась милість нам Господня
І оживила світ, немов в раю;
В знаменне світле свято Великодня
Вітаємо щиро кожну сім’ю.
Бажаємо щастя й злагоди в мирі
Та благодаті Божої з небес
І хай по всій лунає Україні:
– Христос воскрес!
– Воістину воскрес!