Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

Національно-патріотичне виховання учнів початкових класів здійснюється у процесі навчально-пізнавальної діяльності, як провідної, шляхом внесення ціннісних складових у зміст навчальних предметів, відведення належного місця "спільно-взаємодіючій діяльності", як на уроках, так і в позаурочний час.

Так,  розуміючи  важливість формування національної  свідомості,

16  жовтня  на базі  Слобідського  НВК  відбулося  ІІ засідання  методичного  об’єднання  вчителів  початкових  класів  на  тему «Національно-патріотичне   виховання молодших  школярів».

По - першому  питанню у  ході  теоретичного  семінару   була   обговорена  основна  мета  та  завдання,  принципи  та шляхи  реалізації  національно - патріотичного  виховання  молодших  школярів.

Друге    питання   засідання   «Використання  виховного  потенціалу  українського  народу».   Вчителі  обмінялися  досвідом  роботи  з  теми  «Патріотичного  виховання  молодших  школярів  на  уроках  української  мови».

Третім  розглядалося питання  «Використання  виховного   потенціалу  українських  народних  казок»,  як  свідчення  мудрості  і   талановитості  українського  народу.  Вчителем  початкових  класів  Бойчук  Ларисою Несторівною був  проведений  відкритий  урок  літературного  читання  у  класі на  тему  «Українська  народна  казка «Рукавичка».

Конкурс  дитячої  зображувальної  творчості  був    ключовим  четвертим  питанням   засідання  методичного  об’єднання.

Головним завданням курсу «Образотворче мистецтво» є формування у молодших школярів культури почуттів, основ національної та громадянської свідомості.  Всім  учням  початкової  школи   було  запропоновано  взяти  участь  у  конкурсі  малюнків «У світі немає кращої країни, ніж Україна» . Діти  із  задоволенням  прийняли  участь  у  конкурсі,  а  найкращі    учні  були  відзначені  та  нагороджені .

Україна, її державотворчі цінності, вироблення громадянських почуттів, поведінкових еталонів – ці елементи змісту  національно – патріотичного  виховання є першорядними  та  будуть  пріоритетними  у  роботі  методичного  об’єднання   в  цьому  і  в  наступних  навчальних роках.