Відбувся семінар-практикум для молодих вчителів англійської мови

Для учасників було представлено урок з  англійської мови  у 10 класі на тему «Здорове харчування» який провела Бушуляк Інна Василівна, позакласний захід у 6 класі « Я люблю Україну» який провела Мукомел Людмила Василівна, методичний практикум, під час якого розглядалися такі питання: самостійна робота учнів на уроках англійської мови, методи навчання нового матеріалу, підготовка до І-ІІІ етапів   Всеукраїнської учнівської олімпіади та підготовка  до ДПА та  ЗНО - Кімін Ольга Костянтинівна – вчитель англійської мови Зеленогайської ЗОШ.

Вчителі англійської мови цього навчального закладу Бушуляк Інна Василівна та Мукомел Людмила Василівна  продемонстрували учасникам семінару  професійний рівень.

Методистом РМК Ротару Л.М. надано методичні рекомендації щодо викладання предмета.