"Інформатик"

2 грудня 2015 року о 10.00 год. на базі Чернівецького обласного центру НТТУМ було проведено обласний конкурс юних Веб-дизайнерів та користувачів, який об`єднав кращих інформатиків усієї області, серед яких була і команда Слобідського НВК, у складі: Коляско Юрій(керівник гуртка), Коляско Віталіна (учениця 11 кл.), Сухохліб Наталія (учениця 11 кл.), Віщак Юліанна (учениця 10 кл.).

Конкурс проводився у трьох номінаціях, в кожній з яких учасники представили такі  домашні завдання:

Секція веб-дизайнерів: Веб-сайт на тему: «Слобода. Моє село – краплиночка на карті…»

Секція користувачі ПК: Презентація на тему «Б. Хмельницький – 420 років від дня народження».

Секція програмування: Програма на мові програмування Pascal: “Закон Ома”.

Окрім домашньої роботи, учасники виконували також творче завдання в операційній системі Windows XP, пакеті офісних програм Microsoft Оffice 2003, середовищі програмування Turbo Pascal, на що їм була відведена 1 година. Команда Слобідського НВК добряче постаралися, продемонстрували свої вміння та навички, за що і були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

-         Коляско Юрій (керівник гуртка) – грамота за підготовку переможця в секції Веб-дизайн.

-         Коляско Віталіна (Веб-дизайн) – І місце

-         Сухохліб Наталія (Користувачі ПК) – ІІ місце