День Збройних Сил України в Слобідському НВК

Cучасні Збройні Сили України мають свою передісторію, свої традиції, які передаються з покоління в покоління - це вірність своєму народові, любові до Батьківщини, прагнення служити її інтересам, бути гідними нащадками і продовжувачами славних традицій. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік УКРАЇНСЬКОЇ  АРМІЇ сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чoлoвіків.

Сьогодні Україна та її Збройні Сили прoхoдять найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу на сході України за незалежність та територіальну цілісність, за майбутнє України.

Військові традиції не вмирають, доки існує сам народ, доки розвиваються його збройні сили.  І тому,   6  Грудня – День Збройних Сил,  був і залишається на сьогодні всенародним святом. Це свято мужніх і сильних духом чоловіків,  людей військової справи, доблесті й честі.

З нагоди 24-й річниці День Збройних Сил України  в НВК проводилися ряд заходів , зокрема:

- Виховні справи на теми: « Я і моя родина - Україна»,  «Україна –  європейська держава», « Я- люблю Україну»,  «Що означає бути патріотом»;

- В бібліотеці оформлена виставка літератури та плакатів на військово-патріотичну тематику;

-         Встановлений стенд «Герої нашого часу»  з фотографіями  учасників АТО  с. Слобода

-         Проведений турнір з настільного тенісу. Переможцями якого стали Лазенко Михайло –учень 10 класу  та Сімак Юлія – учениця 8 класу;

-         Проведенні змагання з двоборства ( спорядження магазина від АК патронами та стрільба з пневматичної гвинтівки) серед учнів 10-11 класів. Перемогу здобув учень 10 класу – Дацький Вадим;

-         Проведена тематична лінійка. На якій учні 10 класу ознайомили присутніх з історією розвитку  Збройних Сил України. А творча група дівчат  привітала хлопців та чоловічу половину НВК зі святом.

Дорогі солдати та офіцери УКРАЇНСЬКОЇ  АРМІЇ! Щиро вітаємо Вас  зі святом. Бажаємо Вам незламної волі у подоланні усіх труднощів буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та здійснення мрій, а всім нам – миру і спокою на українській землі.

За нашу рідну Україну,
Що зберегли за всі віки -
Низький уклін і тричі

"СЛАВА!" "СЛАВА!" "СЛАВА!"  Українські захисники!