Лінки на сайти де можна знайти українську літературу в електронному форматі

Поділіться статтею з друзями: 

 

Лінки на сайти де можна знайти українську літературу в електронному форматі

http://www.ukrcenter.com/-   Український центр 

www.utoronto.ca/elul/ - Електронна бібліотека української літератури
Електронна бібліотека української літератури уможливлює вільний і безкоштовний доступ до електронних текстів української літератури всім зацікавленим читачам, особливо студентам поза межами України, де доступ до текстів української літератури обмежений. В майбутньому, якщо дозволять на це фінанси, бібліотека включатиме не лише тексти української літератури, але й англомовні переклади, біографії і бібліографії авторів у двох мовах, історії літератури і інші документи і матеріяли корисні для студентів української літератури.

www.chtyvo.iatp.org.ua - Електронна бібліотека "Чтиво"
Е-бібліотека "Чтиво" — це книгозбірня україномовної літератури. Усі тексти представлені виключно у форматі *.txt у кодуваннях Windows 1251 або Юнікод UTF-8.
Бібліотека не передбачена для читання просто з тенет (онлайн), хоча така можливість існує. Для зручного читання з тенет шукайте твори у одній з е-бібліотек, що перелічені на сторінці посилань.
Всього 429 творів 110-х авторів.

www.vidrodzhenia.org.ua - Бібліотека «Відродження»
ВФ «Відродження» заснована 21 листопада 1991 р. Петром та Олександром Бобиками, Василем Іванишиним

www.biblos.ternopil.net - є WEB-орієнтована електронна бібліотека загального доступу з україномовним спрямуванням.
Бібліотека розроблялась на добровільних засадах з метою дати можливість користуватись студентам та викладачам великим файловим архівом книг і статей різного напрямку для одного із коледжів України. В такій формі проект не був сприйнятий, однак "загинути" йому недали.

Вчіть Українську:

http://uk.wikibooks.org/wiki - Українська Вікі Бібіліотека
Перша сторінка Української Вікі Бібліотеки ALPHA_VERSION (тепер майже порожньої; у текстах треба буде зробити навігацію тощо; допоможіть, бо часу я (ANT) не маю, можу лишень накидати зміст)...
...якщо бажаєте її розвивати - приєднуйтесь!

http://www.kids-directory.info - Українські Бібліотеки

litopys.org.ua - «Ізборник». Історія України IX-XVIII ст.
«Ізборник». Історія України IX-XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації. Електронна бібліотека давньої української літератури. Українські літописи, хроніки, житія, апокрифи, граматики, лексикони, історично-мемуарна проза, перекладні та поетичні твори, Слово о полку Iгоревiм тощо.

litopys.org.ua - ЗВЕДЕНИЙ СЛОВНИК ЗАСТАРІЛИХ ТА МАЛОВЖИВАНИХ СЛІВ

www.lib.ru - Українська проза

www.ukrlib.com.ua - Бібліотека української літератури
Ukrlib це: найбільша в інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка крім українських книжок містить також літературну енциклопедію, біографії майже всіх письменників України, шкільні твори, учнівські реферати, стислі перекази змісту творів.

ukrcenter.com/library - УКРАЇНСЬКА БІБЛІОТЕКА

litclub.org.ua - літературний сайт, де кожен хто захоче може щось свого написати, і почитати що пишуть інші.

sumno.com - Рецензії на книжки

www.ji-magazine.lviv.ua - незалежний культурологічний часопис «Ї»
Громадська організація Незалежний культурологічний часопис «Ї» є недержавною громадською організацією, що досліджує проблеми культурології, політології, філософії. Головними напрямами її діяльності є вивчення міжетнічних стосунків, проблем цивілізаційних розламів і адміністративних кордонів, формування европейської ідентичности і питань европейської інтеграції, сучасного політичного дискурсу. 

www.proza.com.ua

www.lib.proza.com.ua - Українська, Російська, зарубіжна література.