Широко простягає хімія руки свої у справи людські

“Широко простягає хімія руки свої у справи людські”

під таким гаслом пройшов тиждень хімії з 15 лютого по 19 лютого 2016 року.
Метою якого було: узагальнити і розширити знання учнів з хімії, розкрити значення хімії в житті людини та довести необхідність вивчення дисципліни; розвивати творче мислення, пам'ять, вміння логічно міркувати та робити висновки.

До тижня долучилися учні 5 – 11 класів, які приймали активну участь у різноманітних конкурсах (кросвордів, ребусів, головоломок,загадок),

тематичних вікторинах, турнірах.

Пятниця

Закінчився предметний тиждень підсумковою загальношкільною лінійкою, де були відмічені самі активні учні НВК:

Сухохліб Наталія, Катеринчук Кароліна –учні 11 класу,Віщак Юліанна, Лазенко Юлія, Лазенко Михайло, Ільчук Руслана – учні 10 клау, Майданська Ірина, Кожухар Олександра , Луник Максим– учні 9 класу, Бойчук Юлія,Сімак Юлія, Мигалчан Людмила – учні 8 класу, Ротар Марія та Ткач Яна –учні 7 класу.

Тиждень хімії сприяв підвищенню інтересу учнів до хімії як до навчального предмету, так і як до цікавої науки. Та саме головне, що проведені заходи показали неординарність мислення, творчі та інтелектуальні здібності, широкий кругозір, креативність, різноманітні вміння та навички учнів 7 – 11 класів нашого НВК. Сприяли вияву позитивної мотивації для  подальшого вивчення природничих наук, а саме – хімії.