«Відкритий урок з хімії в 10 класі»

Працею вчений називав не будь-яку роботу, а роботу усвідомлену, потрібну людям, роботу, яка приносить стільки  щастя, радості, задоволення, що  аж  душа  співає!

26 лютого 2016 року згідно плану роботи місячника педагогічної  майстерності  “Ярмарок  педагогічних  ідей “ проведено  урок  з  хімії в 10 класі на тему:  ” Загальна характеристика металічних елементів за їх положенням у періодичній системі та будовою атома. Метали – прості речовини. Фізичні та  хімічні властивості металів“
У ході заняття використано мультимедійний супровід, продемонстровано на відео хімічний експеримент, використано міжпредметні зв’язки із біологією ( метали в організмі людини), фізикою, українською літературою. В ході уроку учні долали різноманітні перешкоди (хімічний калейдоскоп, острів помилок, хімічна майстерня, бліц-фініш,третій зайвий), розв’язували різноманітні вправи та задачі.
 Протягом уроку учні досліджували експериментальним шляхом фізичні та хімічні властивості металів.Учні ознайомилися з методами дослідження, які використовуються в хімії, навчалися аналізувати, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки в перебігу явищ та процесів, робити відповідні узагальнення та висновки.
На завершення уроку Світлана Дмитрівна  висловила сподівання, що в майбутньому в дорослому житті учні знайдуть застосування своїх знань про метали на практиці та зачитала такі слова: «Ваша сила – віра у себе. Ваша свобода – відповідальність за власний розвиток. Ваші здібності – культура самовдосконалення. Немає нічого, що не долалось би працею. Знаходьте час для роботи – це ціна успіху!».