Тиждень книги

З 22 по 26 лютого 2016 року пройшов Тиждень книги у Слобідському НВК під девізом "Книга-чудо із чудес, і хто читає, той перемагає", з метою широкого залучення учнівського колективу до бережного ставлення до книг, виховання у школярів поваги до людей, які їх створили, відповідальності за правильне і раціональне використання книг, виховання в учнів вдумливого читання та любові до художнього слова.

В понеділок 22 лютого відбулося урочисте відктиття тижня книги, оголошена акція «Подаруй бібліотеці книгу», а також діти мали змогу переглянути фільм «Як твориться книга». Учні  1-4  класів  взяли участь у конкурсі малюнків «Мій улюблений літературний герой».

Вівторок був привячений Міжнародному Дню рідної мови. Була проведена гра «Я люблю Україну».  Дві команди виборювали право назватися найкращими знавцями української мови та літератури. Ще учні ознайомилися з книжковою виставкою  «Мови чарівної голос».

24 лютого учні 5-11 класів взяли участь в  годині цікавих повідомлень «Цікаве про книгу», де кожен клас представляв свої презентації:

- «Прислів’я та приказки про книгу» - учні 5 класу;

- «Вислови про книгу» - учні 6 класу;

- «Цікаве про казки» - учні 7 класу;

- «Пам’ятники книзі» - учні 8 класу;

- «Першодрукар Іван Федоров» - учні 9 класу;

- «Книги, що знають все» - учні 10 класу;

-  Презентація фото: «В об’єктиві я і книга» - учні 11 класу.

В четвер відбулася лінійка присвячена 145 річниці з дня народження Лесі Українки, на якій учні віддали шану великій письменниці, ознайомилися з збірками поетеси, переглянули фільм про життя, творчість та кохання «Дочки  Прометея».

Завершився тиждень підведенням підсумків та нагородженням учасників подяками.