Мандрувати і пізнавати рідний край – це захоплююче і корисно…
З метою поглиблення загальнокультурних компетентностей учителів, ознайомлення з культурними історико-архітектурними цінностями Прикарпаття 3 березня 2016року при сприянні Слобідського НВК був проведений районний пізнавальний, науково-методичний спільний виїзний семінар вчителів історії та заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему: «Формування пізнавальної діяльності шляхом докладного вивчення історії рідного краю, розвідування цікавих туристських маршрутів» у м. Коломию.
У роботі семінару брали участь 40 учителів навчальних закладів району, та голова районної організації профспілки працівників освіти Єремейко Л.І., головний спеціаліст відділу освіти Довганюк А.В., методист історії районного методичного кабінету Міхаєса О.В.
Учасники семінару відвідали педагогічний коледж Прикарпатського національного Університету імені Василя Стефаника, ознайомились з діяльністю закладу, та мали змогу відвідати навчальні аудиторії, світлицю М. Г. Стельмаховича, взяли участь в обміні досвідом освітньої та виховної діяльності за сприяння директора Коломийського педагогічного коледжу, нашого земляка вихідця із Новоселиці, заслуженого працівника освіти і науки України , автора багатьох статей з питань сучасної освіти Валерія Івановича Ковтуна.
Наступною сходинкою екскурсії стала архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця, яка являється візиткою Коломиї і приваблює відвідувачів з усіх країн.
Гарні враження учасникам семінару подарував Коломийський музей Народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського, Його вважають перлиною культурного надбання не лише Прикарпаття, а й України в цілому. Зосередивши у своїх колекціях всю повноту різноманітності народного мистецтва Карпатського краю, він впродовж понад 80 років гідно представляє автентичну культуру талановитих гуцулів і покутян. У колекціях музею зібрано понад 50 тисяч унікальних творів народного мистецтва, історичну, етнографічну та мистецьку вартість яких годі оцінити.
Море приємних вражень, незабутніх спогадів та цікавих фотографій залишилось в усіх присутніх. Щира подяка Лілії Іванівні Єремейко та Олегу Васильовичу Міхаєсі за професійний підхід і максимальне сприяння в організації подорожі.
Дякуємо всім учасникам семінару за плідну співпрацю.
- 826 переглядів