Зустріч з бійцем АТО

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 29/03/16 у Слобідському НВК відбулася тепла зустріч з випускником школи, бійцем, який безпосередньо бере участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведенні захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України Пілатом Віталієм Сергійовичем .

Адміністрація, вчителі, учні НВК з трепетом у душі радісно та щиро зустріли героїчного та мужнього воїна.

Він розповів учням, що зараз відбувається в зоні проведення АТО, ділився враженнями від пережитого, а також подякував школярам за підтримку, їхні листи, обереги та іншу допомогу.

Діти з неприхованою цікавістю слухали розповідь військового, задавали йому запитання.

Зустріч закінчилася словами: «Слава Україні!» «Героям слава!» та фотографією напам`ять.