Трудовий десант у НВК!

З ентузіазмом зібралися учні та члени колективу НВК, і спільними силами привели в порядок територію  навчального  закладу,  спортивного  майданчику,  шкільного  саду, пам'ятника  воїнам  -  односельчанам, які загинули у роки  Великої  Вітчизняної  війни,  закликавши тим самим мешканців села не смітити і зробити кожен куточок нашої малої Батьківщини чистим та затишним.

Із посмішками та завзяттям працювали пліч-о-пліч всі, не залишилися осторонь й школярі – як найстарші, так і наймолодші.

Адміністрація Слобідського НВК та весь колектив висловлює щиру подяку всім  хто  славно  потрудився  в   цей  день.

Трудовий десант ще більше згуртував вчительський та учнівський колективи і вкотре переконав, що
разом ми – сила, яка може все!