Форум педагогів-новаторів області «Інноваційний освітній простір Чернівеччини».

19 квітня 2016 року з метою популяризації інноваційних педагогічних технологій і всебічного їх упровадження у педагогічну практику відбувся форум педагогів-новаторів області «Інноваційний освітній простір Чернівеччини».

Програма проведення форуму передбачала презентацію напрацювань педагогів-новаторів за п’ятьма напрямками:

- впровадження експериментально-дослідницької діяльності у навчально-виховний процес;

- використання інноваційних технологій навчання та виховання школярів;

- застосування інноваційних підходів у формуванні освітнього простору навчального закладу.

-  розвиток ініціативності та підприємливості учнів на уроках та в позаурочний час;

-  проектні технології у навчальному процесі.

У роботі форуму взяла участь вчитель біології НВК Боднарюк А.В., яка виступила з доповіддю «Активізація пізнавальної діяльності  учнів на уроках біології».