I love English!

I love English! – Я люблю англійську мову!

В рамках заходів, присвячених року англійської мови в Україні, в Слобідському НВК 22 травня була проведена святкова лінійка “I love English”. Метою заходу було привити любов та шанобливе ставлення до країни, мову якої ми вивчаємо.

Так учні 5 класу підготували презентацію на тему : “London is the best place in the world” ( Лондон найкраще місце в світі), в якій учні мали змогу ознайомитися з відомою столицею та її визначними місцями.

Після перегляду презентації школярі подивилися відеоролик “The famous places in London”( Відомі місця Лондону). Шестикласники підготували презентації на теми: “The United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland”(З’єднане королівство Великобританії та Північної Ірландії), ”The queen Elizabeth II”( Королева Єлизавета ІІ), присвячені 90-річчю королеви Єлизавети ІІ, який вона святкувала 21 квітня 2016 року. Цікаві  факти з біографії королеви  Єлизавети ІІ були представлені в короткометражному фільмі “5 facts about the queen Elizabeth II’( 5 фактів про королеву Єлизавету ІІ).

7 клас продемонстрував презентацію на тему:”Big Ben” (Біг Бен), школярі здійснили віртуальну екскурсію до славного годинника через перегляд відео. А також учням НВК були вручені сертифікати учасників Всеукраїнського конкурсу з англійської мови “Гринвіч 2015”.

Наприкінці заходу усі присутні виконали гімн України   англійською мовою.