"Моя Батьківщина: місце, де я живу / місце, яке я люблю"

(My motherland: the place where I live / the place I love the most)

"Моя Батьківщина: місце, де я живу / місце, яке я люблю"

Знання англійської мови розглядається як ключова компетенція в умовах глобалізації економіки. Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми GoGlobal, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку, Указом Президента України від 16 листопада 2015 року №641/2015, 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні.

Учні Слобідського НВК разом зі вчителями іноземних мов Бушуляк Інною Василівною та Мукомел Людмилою Василівною організували захід на тему «(My motherland: the place where I live / the place I love the most)». Учні активно  взяли участь у цьому заході, розробили найкращі презентації та зверталися такими слова до Батьківщини.

«Найдорожче для кожної людини місце те, де вона народилася, де народилися її батьки – тобто Батьківщина. Саме тут людина почала ходити, розмовляти, вчитися справедливості, доброти, посадила першу квіточку, вперше побачила веселку.

Для мене такою землею є Україна – найкраща країна у світі. Я люблю свою країну, її степи, ліси, гори, села і міста, її народ. Тепло рідної домівки зігріває за сотні кілометрів. Людина у чужій країні зможе жити, працювати, але завжди тужитиме за батьківським домом, за рідною мовою. Удома усе здається кращим і природа і люди. Тож не дивно, що в розлуці зі своєю Вітчизною людина почувається незатишно.

Я вважаю, що ми повинні бути гідними дітьми своєї Вітчизни. Батьківщину не обирають, вона як мати, завжди одна.

Проект учнів 11-го класу:

В кінці лінійки учні в перше заспівали гімн України англійською мовою адже учні пишаються своєю Батьківщиною!!!