Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою попередження нещасних випадків з працівниками, учнями та вихованцями під час навчально-виховного процесу, з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок педагогів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя, у Слобідському НВК з 18.04.16 по 22.04.16 проводився «Тиждень знань з основ безпеки  життєдіяльності дітей» як форма систематизації знань дітей про  безпечне довкілля.

Протягом тижня вчителі НВК  проводили виховні години та бесіди на наступні теми правил поведінки під час різних природних явищ; при виникненні пожежі; при зустрічі з дикими та свійськими тваринами; під час подорожі до лісу; павила поведінки під час збирання грибів та лікарських рослин;правила безпеки дорожнього руху,  поїздок на транспорті; поведінки під час літнього відпочинку на воді та поблизу водоймищ; про поведінку під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Правила поведінки під час збирання грибів та лікарських рослин.

Павила безпеки дорожнього руху

Правила поведінки на проїжій частині

Правила особистої гігієни