21 квітня у 1 класі відбулося урочисте свято "Прощавай, Букварику!”

Ось і настав довгоочікуваний день, коли ми закінчили працювати з першим у своєму житті підручником – Букварем.

1 вересня всі стали учнями, всім урочисто вручили Букварі, всім кортіло швидше зазирнути всередину та дізнатися, що там.

Нині Буквар – то звичайний підручник, який навчив добре й швидко читати. Згодом ми познайомилися і іншими підручниками, але поради першого друга запам’ятаємо на все життя: любити свою прекрасну землю, цінувати та шанувати її прекрасних людей, берегти святині нашого народу.

Учні вітали Букваря, декламували вірші про букви, де кожен вірш розповідав щось про здоров’я, жартували, співали пісні, грали в ігри.

У гості завітали учні 3 класу, які предстали у вигляді підручників, що допомогатимуть у подальшому навчанні майбутніх другокласників.

Ось така моя родина,

Подружись з нею дитино!

Кожна літера моя

Побажання вам висловля.

Закінчилося свято приємним сюрпризом. Бібліотекар школи вручав перший в житті документ – « Паспорт  першокласника», доводячи те,  що вони вже гордо можуть називатися  учнями Слобідського НВК.А Букварик вручив медалі за гарні успіхи.

Ростіть здоровими і сильними. І не забувайте

"Хто багато читає, той багато знає”.

Успіхів вам!    Вчитель 1 класу Кожокар Ніна Василівна.