Місячник Червоного Хреста

Місячник Червоного Хреста в Слобідському НВК проводився з метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш соціально незахищених верств населення села, міста та покращення умов їх життя, формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем інвалідів, людей похилого віку, хворих на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, безпритульних дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

В НВК були проведені такі заходи:

Виховні справи «Милосердя немає віку й статті», «Добро починається з тебе».

Уроки здоров’я  на тему: «Здоров’я – безцінний скарб»

Учні НВК прийняли участь у Всеукраїнській благодійній акції «Серце до серця» Окрім того, учнями організовано збір коштів і надано матеріальну допомогу дітям, які потребують особливої уваги та підтримки, під девізом «Квітка добра і милосердя». Кошти, зібрані в ході акції, передані для потреб в оздоровленні дітей.

Відбулася виставка стінгазет та творів на тему «Товариство Червоного Хреста це …».