Свято Останнього дзвоника!

Свято Останнього дзвоника!

27 травня – день на який ми всі так довго чекали! У нашій школі радісне і одночасно сумне свято Останнього дзвоника.

Він  продзвенів для нас, сповіщаючи, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими.

Востаннє продзвенів  він для наших одинадцятикласників і покликав  їх у незвідану дорогу майбутнього.

Хай кожен з вас лиш добре серце має,

Іде у світ навчатись і творить,

В очах любов, натхнення вічно сяє,

І доля щастям сонячно горить!

Яке дерево, такі в нього і квіточки.

Які батьки, такі й діточки.

Єдиний рід є Україна,

Нехай талантами цвіте вона,

Країна знань, де кожен день весна.

Увінчана, замріяна, сповита,

Учнівською любов'ю кожен день зігріта.

20 років свого життя Ятель Василь Миколайович пропрацював у рідній школі. Завжди допомагав у вирішенні проблемних питань і давав кваліфіковану пораду. В цей день ми провели його на заслужений відпочинок, щиро подякували йому за всі роки, протягом яких він був разом з нами, побажали йому щастя, радості, здоров'я, успіхів та усіляких гараздів.

Своїми знаннями і стараннями учні і вчителі Слобідського НВК здобули відзнаки та нагороди.

В добру путь!!!