Збори батьків з приводу ЗНО

На виконання наказу відділу освіти Новоселицької РДА  №280 від 19.10.2016 року «Про затвердження заходів на покращення підготовки учнів 11-х класів до участі у ЗНО» 31 жовтня 2016 року о 12.00 відбулися батьківські збори  для батьків учнів 10,11 класу щодо участі випускників у пробному ЗНО. На зборах була присутня методист районного методичного кабінету Клічук Т.М. Заступник директора з НВР Боднарюк А.В. виступила з доповіддю «ЗНО 2017 – ефективний крок до якісної освіти», в якій ознайомила з Календарним планом підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації. Батьки ознайомились з термінами та порядком проведення проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання. Адміністрація, батьки спрорбували знайти відповідь на актуальне питання: як підвищити результати ЗНО?

Разом дійшли висновку,  що тільки вдале  поєднання  спільних зусиль спроможне  створити  умови, в  яких самореалізується, плідно  працює  кожна дитина, формуючи  нові  особистісні  якості, адекватні  новим  умовам  життя, бо  саме  такого    творчого  учня з високим  інноваційним  потенціалом, здатного  до  самовдосконалення  чекає  сьогодення.