Обласний конкурс "Байт"

27 жовтня 2016 року в Чернівецькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді   було  проведено  обласний конкурс “Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років. Команда  Слобідського  НВК, як вже стало  традицією,  мала  честь  представляти  Новоселицький  район  на  цьому  конкурсі.  В  склад  команди  ввійшли учні, з  числа  кращих  інформатиків  школи: Федоряк  Діана, Кожокар  Діана (учениці 7 класу)  та  Віщак  Андрій  (учень 6 класу). В  конкурсі взяли участь 49 учасників – вихованці гуртків інформаційних технологій  зі  всієї  області.

В рамках конкурсу відбулися змагання в секціях:
- ігрові програми - створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Pascal;

- графічний редактор Paint – відтворення  малюнка  засобами  цього  редактора;

- навчально-демонстраційні програми - створення презентації на тему “Щоб на дорозі не трапилося біди, будь обережним ти завжди!”.

Переможці конкурсу визначалися за сумою балів за домашнє та конкурсне завдання, перевага надавалась роботі виконаній під час конкурсу.

Кожен  з учасників  нашої  команди  виступав  в  одній  із  вище  згаданих  секцій. Врезультаті,  усі  учасники  команди НВК здобули  призові  місця та нагороджені  Грамотами  Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації:

за ІІІ місце – Федоряк Діана, в  секції  навчально-демонстраційні програми;

за ІІІ місце – Кожокар Діана, в  секції  графічний редактор Paint;

за ІІ місце – Віщака Андрій, в  секції  програмування.

Вітаємо  їх  з  перемогою!