1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий, говорять про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХІ століття загрожує існуванню людства.

СНІД - особливо небезпечна хвороба, яка несе смертельну загрозу людству. Це інфекційне захворювання здатне за 10-20 років поставити рід людський під реальну загрозу вимирання. На жаль, Україну визнано державою, яка від ВІЛ/СНІДу в Східній Європі постраждала найбільше. Сьогодні в нас офіційно зареєстровано 49 тис. осіб, що мають статус ВІЛ-позитивних. Серед них майже 4 тис. дітей у віці 14 років. У тенетах СНІДу перебувають понад 3 тис. громадян України, з яких понад 100 дітей. Це офіційна статистика, зареєстрована в Українському центрі профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України. Міжнародні експерти вважають, що ВІЛ-позитивних у нас значно більше.

Сьогодні ця урочиста лінійка стала корисним джерелом важливої інформації для всіх учнів нашого НВК. І після такої важкої, а простіше жахливої інформації просто неможливо не вибрати життя. Тож хай усе жахливе, що сталося з іншими, обійде нас, залишиться далеко-далеко. Після всього почутого хай кожен учень і педагог нашого НВК до кінця усвідомить усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробить усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім'ю!

Бережіть себе і близьких!