День Збройних Сил України

25 річниця Збройних Сил України - це особлива дата в історії нашого народу. І сьогодні,  як і 24 роки тому, кожен патріот своєї країни відзначає її з великими почестями. Навіть зараз, у мирний цивілізований час, наші герої захищають нас на Сході України, за що їм особлива подяка від всіх учнів Слобідського НВК, і українського народу загалом. Ми пишаємось своїми героями!

6 грудня в НВК проводилися спеціальні заходи, зокрема: була проведена тематична лінійка, на якій військовий керівник Попов В.О. та учні 10 класу ознайомили присутніх з етапами  розвитку  Збройних Сил України. До тематичної лінійки була оформлена виставка військової літератури, плакатів на військово-патріотичну тематику, військових нагород, елементів екіпіровки солдата в бою; оновлені фото-матеріали учасників АТО с. Слобода на стенді «Герої нашого часу».

Також був проведений турнір з настільного тенісу, переможцями якого стали  Дацький Вадим  – учень 11 класу  та Сімак  Юлія – учениця 9 класу; проведені змагання з двоборства ( спорядження магазина від АК патронами та стрільба з пневматичної гвинтівки) серед  вихованців військово -спортивного гуртка  «Влучний стрілець»  9-11 класів. Перемогу здобув учень 11 класу – Дацький Вадим.