Обласний конкурс "Інформатик"

8 грудня на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено відкритий обласний конкурс на кращу комп’ютерну програму серед школярів «Інформатик» (юних Веб-дизайнерів та користувачів ПК).
В фінальному турі Конкурсу взяли участь 23 учасника – вихованці гуртків інформаційних технологій Чернівецького обласного та міського центрів науково-технічної творчості учнівської молоді, клубу юних техніків “Кварц”, збірна команда м.Чернівців, команди з районів області, які були переможцями районних етапів Конкурсу.  Традиційно,  участь  в  данному  конкурсі  взяли  і  учні  нашого НВК:  Ротар  Богдан (секція  Веб - дизайн),  учень  9  класу  та  Віщак  Юліанна (секція  Користувачі  ПК),  учениця  11  класу,  разом  з керівником  команди,  вчителем  інформатики  Коляско Ю.С.

Конкурс проведено у трьох номінаціях: «Веб-дизайн», «Користувачі ПК» та «Програмування». У кожній номінації учасники представили на розгляд журі домашні роботи за визначеною тематикою та виконали завдання під час конкурсу.

В номінації «Веб-дизайн» учасники продемонстрували дослідницьку роботу, створивши власну веб-сторінку на тему “Енергозбережувальні традиції народної архітектури України” (народна архітектура мого краю, житло, селянський двір, господарські будівлі та унікальність краю). В номінації «Користувачі ПК» створили презентації на тему: «Мій майбутній стартап». В номінації «Програмування» виконана на довільній мові програма для гри у шахи «Задача про хід коня».
Під час виконання конкурсного завдання кожен учасник у відповідній номінації створив веб-сторінку «Клод Моне», презентацію «Арсенал ідей», публікацію «Безпека в інтернеті» та виконав завдання з програмування.
Також учасники та керівники команд мали змогу відвідати музей популярної науки «Від минулого до сьогодення».

За результатами оцінювання журі наші учні були нагороджені грамотами:

за  ІІІ  місце в  номінації «Користувачі  ПК» - Віщак  Юліанна;

за  участь  в  номінації «Веб - дизайн» - Ротар Богдан.

Щиро вітаємо наших учнів з перемогою. Так тримати!